2017/08/06

TREČIOJI SAVAITĖ ICON ACADEMY PROFESIONALAUS VIZAŽO KURSUOSE
Praėjo trys savaitės, lygiai PUSĖ ICON ACADEMY makiažo kursų! Mokslai darosi vis intensyvesni, štai praėjusią savaitę įveikėm ne vieną kaip įprasta, bet net du visiškai skirtingus makiažus ir jų praktikas. Dūminis ir nuotakos makiažas - štai ką bandžiau sukurti, o kaip viskas pavyko - pasakoju.
Kadangi makiažo moksluose svarbi tiek teorija, tiek praktika, pirmiausiai gerai išstudijuojam kiekvieno makiažo teorinę pusę, priemones ir t.t., o tada jau viską, ką išmokom, pritaikom ir praktikos paskaitų metu. Savaitę pradėjome nuo dūminio makiažo. Mano modeliu tapo ryški ir nuostabiai graži Almeda, kurios oda - sausoka, todėl pirmą kartą susidūriau su tokiu reiškiniu, kaip sausi akių vokai. Dūminio makiažo esmė - kreminis pagrindas (tai gali būti pieštukas, kreminiai šešėliai, gelinis liner'is), ant kurio vėliau dedamos sausos priemonės.

Mano mylimas dūminis

Tačiau ir kreminėms priemonėms reikia pagrindo, o aš iki šiol dažniausiai pasitikėdavau URBAN DECAY Primer Potion šešėlių baze, tačiau jis, pasirodo, sausiems vokams - peilis. Norėjau ant voko tepti pieštuką, bet oda tamposi, niekas nesidengia. Mano paniką nuramino dėstytoja Edita, kuri paaiškino, kad mano modelio vokai - sausi, ir jiems reikia kokios nors minkštesnės, ne taip greitai džiūstančios akių šešėlių bazės. Radom pakaitalą ir problema išspręsta!

Dūminis makiažas - tas, kurio labai laukiau. Žinoma, jis turi savas taisykles, tačiau galima lengvai keisti atspalvius, intensyvumą, stilių - tuo labiau, kad šis makiažas tinka visiems ir visada! Žinoma, sudėtingiausia man visų paskaitų metu - akys. Kiekvieno žmogaus akys labai skirtingos, kaskart reikia matuoti, žiūrėti, stebėti, ar vokai užkritę, ar ne... Bet užtat mano kontūravimą ir lūpų makiažą dėstytoja dažnai pagiria, o ir šiaip stengiuos nepamiršti, kad atėjau mokytis, daryti daug klaidų ir suprasti, kaip jas ištaisyti.

Tik beveik kiekvieną pamoką kovoju su noru vis nusipirkti kokią nors naują priemonę: mokykloje naudojam profesionalią skirtingų prekės ženklų kosmetiką, o kai reikia daryti namų darbus ir nerandu intensyvaus atspalvio šešėlių... Taip ir daugėja pirkinių. Na, bet faktas aiškus: vis vien viską panaudosiu!


Įvaizdžiui sustiprinti naudojom ir nuotakos aksesuarus


Dar vienas svarbus ir labai įdomus makiažas - nuotakos! Teko mokytis ganėtinai sudėtingą akių techniką, praktinės paskaitos metu buvo momentų, kai tiesiog atrodė, kad nežinau, ką ir kodėl darau :) Tačiau vadovavimasis užrašais neapvilia: įsitikinau, kad jei VISKĄ užsirašai, paskui telieka sekti savo pačios užrašytais žingsniais ir makiažas pavyksta!

Modeliu tapo mano draugė, bendraklasė Rita, kurią šukuoju, kerpu ir makiažą darau nuo mokyklos laikų. Čia jai reikėjo geležinės kantrybės: makiažą dariau daugiau nei dvi valandas su pamąstymais, dėstytojos komentarais ir žvilgčiojimu į užrašus. Tačiau kai brėžiau lūpų kontūrą pamačiau, kad bendras vaizdas visgi yra!

Nuotakos makiažas - tai toks makiažas, kuris gerai atrodo ir dienos metu, ir vakare, ir nuotraukose, ir vaizdo įraše - reikalavimų tikrai daug. Todėl naudojom ilgai išliekančias priemones, specialius pagrindus, klijavome blakstienas ir t.t., kad suvoktume, koks visgi turėtų būti vienos svarbiausių gyvenimo dienų makiažas.

Pastebiu, kad tai, kas anksčiau nekėlė problemų, dabar reikalauja daugiausiai dėmesio. Pvz., antakiai - kokie jie visgi skirtingi! Labai dažnai susiduriu su dviem kraštutinumais: arba antakiai išpešioti per plonai, arba, priešingai - labai masyvūs, per kampuoti ir per ryškūs. Išplonintus išpiešti - nesunku, o va ką su permanentu daryt... Tai ir mokomės, kam kokie antakiai tinka, kaip paversti juos natūraliais ir tinkamai įrėminančiais veidą.

Nors įveikėm jau pusę mokslų, liko dar labai daug makiažų, teorijos, namų darbų, žinių apie priemones ir... egzaminas! Intensyvi ši vasara, nenuostabu, kad nepastebėjau, kaip atėjo rugpjūtis :)
Na ką, laukia nauja darbinga savaitė, viską apie ją papasakosiu!


Jeigu norit daugiau sužinoti apie mano lankomus kursus, informacija čia:
www.iconacademy.ltKomentarų nėra:

Rašyti komentarą