2017/08/14

VEIDO KONTŪRAVIMAS... GARBANOMIS!


Taip, perskaitėte gerai. Šįkart nekalbėsiu apie jokias modeliavimo pudras, ar highlighterius, mokysimės veidą formuoti gudriu garbanojimu! Pasirodo, labai svarbu ne tik tai, kad garbanos ilgai laikytųsi ar nesipūstų, ne mažiau svarbu parinkti joms tinkamą formą, sukimosi kryptį, net vietą, nuo kur garbana pradės raitytis... Žinau, skamba kaip aukštoji matematika, tačiau žinant tuos keletą reikalingų triukų, jau kitą kartą galėsite džiaugtis namie pasidariusios garbanas, kurios atrodo lyg ką tik sukurtos kokio nors žvaigždžių plaukų stilisto.
Šiek tiek apie veido kontūravimo garbanomis principą. Taisyklės dvi: arba pabrėžiam, ką gamta padovanojo, arba bandome sušvelninti, pakoreguoti esamas veido linijas. Tarkim, jei džiaugiatės iškiliais skruostikauliais, garbanomis juos ryškinsim, o jei norit pamaskuoti apskritus žandukus, pamokysiu, kur ir kaip sukti garbaną, kad veidas atrodytų kampuotesnis.


Tai tikrai paprasčiau, nei galvojat: jei norit paryškinti esamą veido kontūrą, tiesiog sukite sruogas prie veido taip, kaip diktuoja natūralios linijos, lyg garbana norėtumėt apvedžioti veido kontūrą. Labai svarbu: skyrimas turi būti viduryje ir abi sruogos turi būti kiek įmanoma labiau simetriškos.Bent jau man aiškiausia, kai dalyką, kurio nesuprantu, pamatau pavaizduotą vizualiai, todėl paruošiau Jums ir vaizdinį paaiškinimą. Nuotraukoje matote dvi linijas: rožinė žymi garbanų kryptį ir formą, mėlyna - veido kontūrą. Nr.1 pažymėta schema - jei norit veidą pasiaurinti, reikia, kad garbanų ir veido linijos "kirstųsi" (na, ne tai, kad plaukai skrostų veidą, o tiesiog tam tikrose vietose plaukai dengs veidą, mano atveju - žandus.). Nr.2 - veido kontūro paryškinimas, tiesiog linijos atkartojimas garbanomis. Tiesiog lenkit plaukus prie veido ten, kur natūraliai yra įdubimas: prie akies, po skruostikauliu (jei nežinot, įtraukit žandus, atsiras duobė), smakro apačia.


Ir viskas! Štai toks tas paslaptingas kontūravimo garbanojimu mokslas. Patogiausia tai daryti tiesintuvu: tiesiog lenki plaukus ten, kur nori lenkti pagal pasirinktą schemą.


Nuotraukoje mano plaukai formuoti naudojant tiesintuvą, SCHWARZKOPF OSIS+ purškiamas putas (vienos mėgstamiausių šiais metais!) ir apsaugą nuo karščio iš CHI.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą