2017/09/03

ARTDECO PRIEMONĖS ANTAKIAMS: PIEŠTUKAI, ŠEŠĖLIAI IR GELIS
ARTDECO - vienas tų prekės ženklų, kuriuos žino daugelis, ir net jei nesate bandę nė vieno šios kompanijos produktų, tikrai esat matę ARTDECO stendą su visų įsivaizduojamų spalvų akių šešėliais ir ryškiomis "susidėliok pats" palečių dėžutėmis. Asmeniškai mane su ARTDECO sieja nostalgija: būtent apie šio prekės ženklo priemones svajojau, kai buvau paauglė, o po vieną spalvą parduodamiems šešėliams išleisdavau visus kišenpinigius.

Iki šiol ARTDECO priemonės - nuolatinės gyventojos tiek mano asmeninėje kosmetinėje, tiek makiažo lagamine. Šįkart noriu pristatyti ARTDECO priemones antakiams, kurias naudoju jau kurį laiką ir jau turiu keletą favoritų. Prieš kelias savaites dariau trumpą INSTAGRAM Stories apžvalgą būtent su šiomis priemonėmis, jei praleidot - nesijaudinkit, šiame įraše jas visas rasite.
Nesu ištikima vieno tipo priemonėms antakiams. Kartais mėgstu pieštukus, pastaruoju metu - šešėlius, o kartais užtenka vos antakių tušo. Pastebiu, kad vis dažniau noriu matyti natūralius, neišpieštus antakius, bet ar galit patikėti, kad natūraliai atrodantį antakį sukurti daug sunkiau nei išpiešti Instagraminį?! ARTDECO antakiams siūlo viską, ko gali prireikti: šešėlius, pieštukus, gelius, net specialų kremą-pudrą... Visos jos - skirtingos, todėl pabandysiu patikslinti, kam kuri skirta ir kaip jos veikia.

Kaip atspalviai atrodo ant odos: (iš viršaus) Ultra Fine Brow Liner 29, Ultra Fine Brow Liner 21, Powder To Cream 1, Eyebrow Powder 7, Eyebrow Powder 5,  Brow Filler 2.


ŠEŠĖLIAI EYEBROW POWDER

Kuo akių šešėliai skiriasi nuo antakių šešėlių? Pigmentacija, antakiams skirtos priemonės - ne tokios ryškios. Nr.3 (tamsi ruda) spalvos ARTDECO antakių šešėlius sunaudojau iki dugno, o dabar mano kolekcija pasipildė naujais atspalviais: Nr.5(medium) ir Nr.7(fair), naudoju juos tiek sausus, tiek su drėgnu šepetėliu. Spalvos - šaltos, tolygiai tepasi, lengvai sklaidosi - nieko daugiau iš antakių šešėlių ir nereikalauju. Spalvos parduodamos po vieną, bet galima susikurti savo paletę, atskirai nusipirkus magnetinę dėžutę su veidrodėliu, kurioje telpa 2 spalvos. Mano antakiai ganėtinai tamsūs, todėl sau naudoju Nr.3.

Aplikatoriai iš arčiau 

ANTAKIŲ PIEŠTUKAS ULTRA FINE BROW LINER

Nieko nenustebinsiu - tokio tipo antakių pieštukus labai lengva naudoti net ir makiažo naujokams. Jie ploni, skirti imituoti atskirus plaukelius, jai patogu užpildyti tuščias antakių vietas. Jau rašiau apie tokio tipo CATRICE pieštuką, tačiau kuo man patiko ARTDECO - jis nėra super minkštas, todėl itin ekonomiškai naudojasi. Jeigu CATRICE užtenka vos dviems savaitėms, tai ARTDECO pieštukas tarnaus tikrai bent dvigubai ilgiau. Net buvau išsukusi visą šerdelę patikrinimui: negalėjau patikėti, kiek mažai priemonės sunaudojau, nors ją renkuosi beveik kasdien! Vienintelis minusas - kitame gale esančios šukutės, man jos visiškai netiko, labiau mėgstu spoolie tipo šepetėlius. Sau naudoju Nr.21, taip pat turiu šviesesnį, Nr.29. Priemonė ilgai išlieka ir yra atspari vandeniui.
ANTAKIŲ TUŠAS BROW FILLER

Nors ir esu ištikima MAYBELLINE antakių tušams, ARTDECO priemonė (spalva Nr.2) maloniai nustebino. Sudėtyje yra mažų plaušelių, kurie užpildo antakius, suteikia jiems apimties, labai gerai fiksuoja ir paryškina spalvą. Man labiausiai patikusi detalė - mažas šepetėlis, kuriuo patogu formuoti ir mažiau galimybės ištepti odą aplink antakius.  Sudėtyje yra arganų aliejaus, vitaminų A ir E.ANTAKIŲ PUDRA-KREMAS POWDER TO CREAM BROW COLOR

Gaila, bet su šia priemone susidraugauti nepavyko. Nežinau, ar man netiko itin pilkas jos atspalvis (Nr. 1), ar neįprasta konsistencija. Tai priemonė, skirta užpildyti antakius: iš pradžių ji tepasi kaip gelis, bet vėliau išdžiūsta ir pavirsta į pudrą. Priemonė tikrai gerai laikosi, nebyra, tiesios asmeniškai aš labiau mėgstu antakių priemones su mažesniais aplikatoriais, taip man jas lengviau valdyti. Įtariu, kad ši priemonė man puikiai pasitarnaus kaip ilgai išliekantys akių šešėliai.Ultra Fine Brow Liner ir šiek tiek Brow Filler 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą