2017/09/06

GOSH RUDENS-ŽIEMOS NAUJIENOS/PIRMAS ĮSPŪDIS


Ką, vėl apie naują kolekciją?, - tikriausiai mąstot šiandien užsukę apžiūrėti naujo įrašo. Taip, rudens pradžia - naujienų, renginių ir pristatymų metas, beveik kasdien skirtingi gamintojai kviečia apžiūrėti naujus savo kūrinius, todėl ir turinys bloge šiuo metu - neišvengiamai apie naujienas. Bet net neabejoju, kad Jums tikrai rūpi, kas gi naujo atsiras parduotuvėse. O ar tos naujienos vertos dėmesio - apžvelgsim ir pamatysim kartu. Šįkart papasakosiu apie keletą GOSH naujienų: kas patiko, o kas - ne visai.
Šįkart GOSH naujienas Lietuvos tinklaraštininkams pristatė kompanijos produktų specialistė Dinna Koftun. Jos darbas - tiesiog nerealus: ji kuria produktų idėjas, kurias įgyvendina (dažniausiai, jei idėja reali, o ne iš crazy serijos) laboratorijos specialistai. Užsimano Dinna šešėlių bazės, kuri atlaikytų parą vakarėlių - laboratorija ima ir sukuria. Buvo tikrai įdomu klausyti žmogaus, kuris ne tik atstovauja kompaniją, bet ir pristato priemones, kurias pats ir sugalvojo.

Ir, žinoma, tokiame darbe negali nebūti įdomių istorijų: pvz. kompanijos valdžia norėjo išimti iš gamybos mėgstamiausią Dinnos saulės pudrą ir jokie jos įrodinėjimai, kad produktą reikia palikti, valdžios neįtikino, tai ji paėmė ir gudriai "paslėpė" pudrą... naujoje highlighterių paletėje! Valdžia tai suprato tik kai produktas buvo pristatytas parduotuvėse...

Naujienų GOSH pristatė nemažai, dar nespėjau visų iki galo išbandyti, todėl noriu su Jumis pasidalinti tomis, kurios iš karto patraukė akį, kurias išbandžiau tą pačią dieną ir ką jau galiu apie jas pasakyti.

GOSH PRIMER PLUS PRIE ODOS ATSPALVIO PRISITAIKANTI MAKIAŽO BAZĖ

Iškart pasakau, kad tai priemonė - kurią visi išbandę palydėjo nuostabos šūksniais. Dinna pasakojo, kad ji be makiažo neina iš namų, todėl jai reikėjo priemonės, kurios pakaktų, kad oda atrodytų paruošta per akimirką. Jai reikėjo priemonės, kuri išlygintų odos paviršių, suteiktų lengvą atspalvį, sulygintų odos spalvą, suteiktų gaivumo ir tiktų tiek žiemą, tiek vasarą. PRIMER PLUS Chameleon - būtent tokia: iš pradžių priemonė - balta, bet patekusi ant odos ima ir prisitaiko. Sudėtyje - keturių spalvų pigmentai: raudonos, geltonos, baltos ir juodos: kurių pigmentų odoje daugiausiai, tokie ir sklaidant priemonę "lenda". Oda iškart atrodo lygesnė, gyvybingesnė, tiesa, priemonė neturi SPF, todėl kartu reikėtų naudoti bent birią pudrą su apsauga nuo saulės. Aš šią priemonę naudoju po BB kremu.


Priemonė iš pradžių - balta

Sklaidant atspalvis prisitaiko prie odos spalvos


Lygi, suvienodinto atspalvio oda


GOSH TO PARTY IN LONDON METALO ATSPALVIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĖ


OMG - tiek pasakysiu apie šios paletės atspalvius ir jų spindėjimą. Sodrūs, labai metaliniai, juos galima naudoti vienus arba ant matinių atspalvių. Tiesa, jų negalima šlapinti, tačiau ir nereikia - intensyvumo tikrai pakanka. Išsilaikymas - kaip ir visų gerų šešėlių: su gera šešėlių baze - nors ir parą!


GOSH STROBE'N'GLOW HIGHLIGHTERIŲ PALETĖ


Šaltasis sezonas bus tikrai metalinis, tokie ir GOSH highlighteriai: nuo šalto tono violetinio iki šilto bronzinio - viena paletė visiems gyvenimo atvejams. Priemonę galima naudoti ir kaip akių šešėlius. Man labiau patiko priemonę naudoti ant šlapio pagrindo (pvz nenusausinus BB kremo), nes taip spalva intensyviau prikimba ir geriau matomas tikrasis efektas.

GOSH BROW AND FILL ANTAKIŲ PIEŠTUKAS IR PUDRA VIENAME(iš viršaus) Pieštuko ir pudros atspalviai ant odos.

Pastaruoju metu pamėgau itin natūralius antakius be jokių ryškių linijų, todėl renkuosi sausas priemones, pvz. šešėlius ar pudrą. GOSH naujiena su vienam gale esančiu pieštuku, kitam - pudra - labai labai vykusi. Puikus atspalvis (išbandžiau Greybrown), pieštukas - nors ir gan didelis, bet briaunuotas, todėl galima tiksliai brėžti, o pudra - tolygiai dengia ir užpildo tarpus.

GOSH MY FAVOURITE MASCARA BLAKSTIENŲ TUŠAS

Pirmąjį blakstienų tušą merginos įsigyja 14-15 metų. Tokio amžiaus jos dar neturi daug žinių apie odos priežiūrą, tinkamą makiažo nuvalymą, todėl dažniausiai valymas baigiasi inirtingu akių trynimu ar prausimu muilu. Dinna tai žinodama sukūrė naują GOSH blakstienų tušą My Favourite Mascara, kuris nusivalo su 38 laipsnių vandeniu, jį nuplauti galima tiesiog po dušu! Taip pat šis tušas neturi dramatiško efekto, suteikia labai natūralių, neapkrautų blakstienų įvaizdį, tiesa, jį galima sustiprinti tušo tepant daugiau. Man asmeniškai norėtųsi ilgesnių blakstienų, bet tas lengvas tušo nuvalymas šį minusą kompensuoja.Taip pat buvo pristatyta ir vandeniui atspari akių šešėlių bazė (labai ilgai ištieka, tiesa, yra pieštuko pavidalo, reikia pasistengti sklaidant), korektorių paletė (mažiems netobulumams maskuoti, kreminės tekstūros, kuri pavirsta į pudrą), banana powder (raudoniui maskuoti skirta biri pudra), CCC maskavimo ir kontūravimo pieštukas ir pieštuko pavidalo highlighteris. Tikiuosi jau greitu metu šias priemones išbandyti ir pasidalinti, vertos jos dėmesio ar ne.

Kol kas mano favoritai - šešėlių paletė, makiažo bazė ir priemonė antakiams. Visos naujienos - jau prekyboje!


Makiažui naudotos priemonės iš GOSH: akių šešėliai, antakių pieštukas, makiažo bazė, highlighteris, blakstienų tušas ir lūpų dažai Liquid Matt (Berry Me atspalvis).


1 komentaras:

  1. Smagu buvo susitikti pristatyme. ;)
    Dėl praimerio jau teko skaityti vienos baltaodės atsiliepimą, kad nė velnio neprisitaiko ir per tamsus. O man tai idealus! Iš asmeninių bandymų - labai patiko šešėlių bazė. Tikrai patvari, o juk mano vokai labai užkritę! Įvertinau ir antakių priemonės pudrinę pusę. Na ir šešėliai, aišku, wow ;)

    AtsakytiPanaikinti