2017/09/23

KAIP NUVALYTI BLAKSTIENŲ TUŠO DĖMES NEGADINANT MAKIAŽO

O gal nevalyt? Pradėčiau naują tendenciją? :)


Gyveni žmogus ir mokaisi - taip pavadinsiu šį labai trumpą, bet gyvenimą ženkliai palengvinantį įrašą. Jei jau skaitot mano blogą, tikriausiai Jūsų kosmetinėje galima būtų atrasti ir blakstienų tušą, tai dažniausiai naudojama dekoratyvinės kosmetikos priemonė visame pasaulyje. Ir, manau, tik labai talentingi blakstienų dažytojai gali pasidažyti juo taip, kad neišteptų akių vokų, paakių ir t.t. O kaip šias klaidas panaikinti, jei pasidarėt idealų makiažą, kurį sugadino tušas? Nesinervinkit, yra labai paprastas ir greitas būdas tam padaryti.
Tušo valymo seka dažniausiai būna tokia: ojezau, išterliojau, reikia greičiau pašlapint vatos pagaliuką ir valyt. Ir čia padarytos jau dvi klaidos. Pirmiausia - tušas - nors ir labai pigmentuota, bet labai greitai džiūstanti priemonė, kurią jau išdžiūvusią pašalinti daug lengviau nei šlapią.

Antra - vatos pagaliukas - puikuis įrankis, tačiau jokiu būdu jo nešlapinkite!

Dauguma blakstienų tušų (ne vandeniui atsparių) sukurti taip, kad sudžiūtų į sausą kibią masę. Jei tušas iš savęs per daug išsausėja, susiduriame su pabyrėjimais, trupėjimais ir t.t. Todėl paprasčiausia jį nuvalyti - SAUSAI! Tiesiog pasiimkite sausą vatos pagaliuką, ir patrinkite ten, kur matot tušo dėmes ant voko. Tušas pasišalins be žymės, neteps odos dar daugiau, kas dažnai nutinka bandant nuvalyti dar šlapią tušą.

Šis patarimas jau spėjo išgelbėti man ne vieną makiažą, patariu jį išbandyti ir Jums!
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą