2017/09/05

SCHWARZKOPF MICELINIAI VALOMIEJI KONDICIONIERIAI ŠVELNESNIAM PLAUKŲ PLOVIMUI



CO-WASH tendencija (kai vietoj šampūno naudojamas tik kondicionierius arba jie sukeičiami vietomis: pirmiausiai plaukai ištepami kondicionieriumi, o paskui išplaunami) - jokia ne naujiena. Pripažinsiu, niekada nebandžiau atsisakyti plovimo šampūnu, nors ir esu skaičiusi įvairiausių sėkmės istorijų, kai žmonės metė šampūną ir baigėsi jų plaukų problemos. Anksčiau plaukus plaudavau kasdien, dabar - kas antrą dieną, bet kadangi plaukams kasdien naudoju įvairias modeliavimo priemones, man labai svarbu juos gerai išplauti. Todėl visiškai atsisakyti šampūno - ne man. O retsykiais jį pakeisti specialiu valomuoju kondicionieriumi? Visai realu!




SCHWARZKOPF PROFESSIONNAL dar vasarą atsiuntė man naujieną - micelinius kondicionierius, tačiau vis neprisiruošiau jų išbandyti. Kai jau plaunu plaukus, juos išties reikia plauti, todėl eksperimentuoti su švelniais plovikliais vis nepavykdavo. Pagal instrukcijas šią priemonę reikėtų naudoti pakaitomis su įprastu šampūnu, ir plauti miceliniu kondicionieriumi kas trečią plovimą. Pasakysiu iškart - mano plaukams vien jo tikrai neužtenka, jis neišvalo visų modeliavimo priemonių ir susiriebalavimo. Tačiau atradau sau tinkantį šios priemonės būdą ir naudoju ją reguliariai.



Šios priemonės idėja - švelnus drėkinantis plovimas, viena priemonė, pakeičianti ir šampūną, ir kondicionierių. Micelinis kondicionierius nesausina plaukų ir drėkina juos lengvai, taip išsaugodamas apimtį ir švelnumą. Galima rinktis iš trijų priemonių: dažytiems plaukams, sausiems plaukams ir pažeistiems plaukams.

Tikriausiai žinot, kad įprastą kondicionierių reikia tepti tik ant plaukų galiukų, nes ką tik išplautas šaknis jis vėl gali suriebalinti. O štai micelinis kondicionierius - ta priemonė, kurią galima naudoti nuo šaknų iki galiukų. Manau, kad tokia priemonė - ideali sausiems, garbanotiems, besipučiantiems plaukams, nes tokie plaukai paprastai mažiau riebaluojasi, jiems nereikia intensyvaus valymo, priešingai, tokiems plaukams už viską svarbiau drėgmės išsaugojimas.

Savo kas antrą dieną plovimo reikalaujantiems plaukams naudoju šią priemonę kartą per savaitę kaip tarpinį kondicionieriaus ir kaukės variantą. Išplaunu plaukus šampūnu, tuomet nuo pat šaknų įtrinu miceliniu kondicionieriumi ir palieku porai minučių. Tada gerai išplaunu ir papildomų kaukių ar kondicionierių nebededu. Rezultatas - itin glotnūs ir spindintys plaukai. Išskyrus 5 cm prie šaknų mano plaukai yra smarkiai iššviesinti (ant viršaus dedu smėlio atspalvio toną), todėl jei jų nedrėkinčiau, šviesioji plaukų dalis labai šiauštųsi ir veltųsi, tad toks kondicionierius - labai geras visų balayage ir ombre draugas!

Tiesa, jei jau šia priemone plaukus plausit, jos reikės kelis kartus daugiau nei įprasto šampūno, nes ji beveik neputoja. Įtrynus priemonę plaukus verta iššukuoti retomis šukomis ar pirštais, taip apsaugant nuo vėlimosi. Palaikius dvi minutes priemonę reikia įtrinti į plaukus su trupučiu vandens, po to gerai išskalauti. Aš to nedarau, nes šią priemonę naudoju kaip švelnų kondicionierių visam plaukų ilgiui.









Komentarų nėra:

Rašyti komentarą