2017/09/12

TOP MAKIAŽO PRIEMONĖS IŠ THE BODY SHOP


Nemažai esu rašiusi apie veido ir kūno priežiūros priemones iš THE BODY SHOP, tačiau ši kompanija siūlo ir dekoratyvinę kosmetiką bei šepetėlius. Ar gali vienas gamintojas būti stiprus ir odos priežiūroje, ir makiažo priemonėse? Tokio klausimo sulaukiu iš tų, kurie pagal mano rekomendacijas nueina į THE BODY SHOP ir, žinoma, užsimano DAR KO NORS, na, kad ir ko nors makiažui. Negaliu patarinėti nieko nebandžiusi, todėl savo pažintį su THE BODY SHOP priemonėmis makiažui pradėjau nuo tų, apie kurias girdėjau gerus atsiliepimus, ir jau seniai norėjau išbandyti.

Kalbant apie THE BODY SHOP negalima nepasakyti, kad ši kompanija yra prieš bandymus su gyvūnais, daugelis prekių yra veganiškos, šepetėliai, šepečiai - iš dirbtinio pluošto, todėl galit būti ramios - nė vienas triušukas dėl THE BODY SHOP šešėlių ar tušo (ar bet kokios kitos priemonės) tikrai nekentėjo.

Čia iškart, žinoma, klausit - tai KAIP tepti birias priemones nenatūralių šerelių šepetėliais? Paprastai :) Šiandien kokybiškas dirbtinis pluoštas dažnai prilygsta natūraliam, o ne toks akylas pirkėjas ir negalėtų be etiketės atspėti, kur koks šepetėlis. Pirmiausiai išbandykit sintetinius šepetėlius, tikrai galima rasti kokybiškų ir dažnai pigesnių nei natūralūs, o atliekantys tokią pačią funkciją.

Taigi, THE BODY SHOP makiažas. Asortimentas - tikrai labai platus: nuo makiažo pagrindų iki akių pieštukų ir t.t. Tačiau mane jau nuo seno domina visos THE BODY SHOP priemonės, pavadinime turinčios žodį bronze. Jau rašiau apie BB kremą kojoms (nuoroda čia), o šįkart išbandžiau net dvi įdegio efektą (o ką daryt, kai vasara buvo tokia ir įdegio tenka ieškoti buteliukuose?!) suteikiačias priemones - lašus ir bronzantą. Apie jas ir kitus mano favoritus - žemiau:

HONEY BRONZE SAULĖS LAŠAI

Daug net nėra ką pasakoti - tai saulė buteliuke. Šią priemonę galima naudoti vieną arba įlašinti į savo veido kremą ar makiažo pagrindą. Tai nėra tiesiog tamsinantys lašai: priemonė - šilto atspalvio, beveik gelinės konsistencijos, todėl labai tolygiai sklaidosi ir suteikia veido odai lengvą įdegio efektą (tik kosmetinį, pati oda neįdega, tai nėra savaiminio įdegio priemonė). Aš maišau į makiažo pagrindą, tai puiki alternatyva "vasaros pudrai", kai žiemą naudota tampa per blyški.

HONEY BRONZE BRONZERIS

Neoficialiai šią priemonę galima vadinti "blyškiaodžių bronzeriu". Išties, galima rinktis iš trijų atspalvių, o aš, būdama tikrai šviesios odos (ir beveik niekad neįdeganti) rinkausi... tamsiausią atspalvį! Visos, kurios bijot oranžinių dryžių ant veido - tai Jūsų priemonė. Suteikia veidui lengvą rusvumą, neturi blizgių dalelių (kontūravimo priemones ir bronzantus rinkitės be blizgučių!), itin smulkiai sumalta tekstūra ir apgalvoti atspalviai.
EYE COLOUR STICK KREMINIAI ŠEŠĖLIAI

Kam reikalingi kreminiai šešėliai? Tokie šešėliai atlieka bazės vaidmenį, suteikia sausų šešėlių spalvoms intensyvumo, o jei juos paliekate drėgnus - ir šlapią efektą. Aš visus kreminius šešėlius naudoju kaip dūminio makiažo pagrindą, o mano pasirinkimas iš THE BODY SHOP - beveik highlighterio lygio švytėjimą suteikianti priemonė. Intensyvi, labai blizgi ir kreminė - galite naudoti ir vietoj intensyvaus highlighterio, pvz. vakarėliams.

DOWN TO EARTH AKIŲ ŠEŠĖLIAI

Pirmą kartą gyvenime pati susidėliojau sau akių šešėlių paletę! Koks geras jausmas žinoti, kad joje - nė vienos nenaudojamos spalvos, visos dera tarpusavyje ir jas naudoju beveik kiekvieną kartą. THE BODY SHOP šešėliai mane tikrai labai nustebino. Nors 8 spalvų (kurias pasirenki pats) paletės kaina - 71,2 Eur (dėžutę perkant 8 spalvas gaunate nemokamai, taip pat ir 4 spalvų dėžutę perkant 4 spalvas), tačiau pagal priemonės kokybę ir kiekį - tikrai apsimoka. Kiekvienos spalvos - 2,2 g, daugumos mano turimų palečių, kurių kaina - ne ką mažesnė, vienos spalvos svoris dažnai ir pusės gramo nesiekia. Todėl jei turit savo numylėtas spalvas, kurias naudojate kasdien, tikrai verta investuoti kad ir į 4 spalvų paletę (vienos spalvos kaina - 8,90 Eur.)
Rinkausi labiausiai pigmentuotus žemės spalvų atspalvius ir visus iki vieno nuolat naudoju! Mano paletėje - 3 matiniai ir 5 blizgūs atspalviai:
(iš apačios į viršų)

110 (Sahara Dune)
120 (Indian Rose Quartz)
125 (Oregon Sunstone)
601 (Lusaka Emerald)
220 (Essaquira Bronze)
310 (Provence Ochre)
230 (Amazonian Earth)
025 (Black Canyon Onyx)

MAKIAŽO ŠEPETĖLIAI

Geri įrankiai - 50 proc. makiažo sėkmės. Aš esu labai išranki šepetėliams, todėl nenuostabu, kad jei jau kurį įsimyliu, tai sudrožiu iki paskutinio plaukelio... Iš THE BODY SHOP išbandžiau 3 šepetėlius, kurie užsitarnavo nuolatinę vietą mano šepetėlių kolekcijoje.

KABUKI KIRSTAS ŠEPETĖLIS

Labai didelis, labai minkštas - aš jį naudoju buffing technikai (makiažo poliravimui, kai visi sluoksniai suliejami), tačiau jis labai tinka ir bronzeriui tepti, ir biriai pudrai paskirstyti. Nors pluoštas - sintetinis, tačiau labai labai minkštas ir gerai sklaidantis priemones.

ĮSTRIŽAI KIRSTAS ŠEPETĖLIS

Kontūravimui, skaistalams, bronzantui - labai universalus ir idealaus dydžio šepetėlis. Kadangi yra sintetinis, juo galima tepti ir šlapias priemones, pvz. kreminius skaistalus ar skystą kontūravimą. Labai lengva šiuo šepetėliu išsklaidyti visas linijas.


DUO FIBRE ŠEPETĖLIS

Šepetėlis išplonintais galiukais - mano didžioji meilė. Jis bet kokį makiažo pagrindą padaro dvigubai lengvesnį, nes tepa itin plonu sluoksniu. Idealus šepetėlis makiažo bazėms, BB kremams ir t.t. Sukamaisiais judesiais tepama priemonė tolygiai pasiskirstys ir išvengsite kaukės efekto.Visus THE BODY SHOP šepetėlius galite plauti arbatmedžių prausikliu (sintetiniai šepetėliai nėra tokie įnoringi, kaip natūralaus pluošto, su kuriais reikia elgtis itin atsargiai ir plauti tik specialiomis priemonėmis.

Šiam makiažui naudojau kreminius šešėlius (spalva - Nevada Gold), ant viršaus - šešėlius iš mano susikurtos paletės (spalvos 220, 310, 230 ir 120), Honey Bronze saulės lašus (įmaišytus į makiažo pagrindą) ir bronzerį (spalva nr. 4) ir visus tris paminėtus šepetėlius. 

DĖMESIO - turint THE BODY SHOP kliento kortelę, savo gimtadienio mėnesį vienam apsipirkimui (bendrai visam čekiui) gausit net 30% nuolaidą! 

O kokie Jūsų favoritai iš THE BODY SHOP? Pasidalinkit? THE BODY SHOP HONEY BRONZE SAULĖS LAŠAI - 19,50 Eur
THE BODY SHOP HONEY BRONZER BRONZANTAS - 19,50 Eur
THE BODY SHOP KREMINIAI PIEŠTUKINIAI AKIŲ ŠEŠĖLIAI - 14,50 Eur
THE BODY SHOP DOWN TO EARTH ŠEŠĖLIAI (VIENA SPALVA) - 8,90 Eur
THE BODY SHOP ĮSTRIŽAS KABUKI ŠEPETĖLIS - 20,40 Eur
THE BODY SHOP ĮSTRIŽAS ŠEPETĖLIS - 17,40 Eur
THE BODY SHOP FRESH NUDE (DUO FIBRE) ŠEPETĖLIS - 19 Eur
1 komentaras:

  1. Pati praeitą mėnesį švenčiau gimtadienį, tai rugpjūčio 31 d. akis išdegusi lekiau į THE BODY SHOP, kad tik spėčiau pasinaudoti nuolaida :). Vienas iš pirkinių - Honey bronze saulės lašai, kuriais tikrai esu patenkinta (nors planavau pirkti savaiminio įdegio kremą veidui). Natūralus efektas, netepa drabužių. Pritariu, kad puikiai tinka naudoti kartu su kremu ar įmaišyti į pudrą. Taip pat labai patogu naudoti, kai vos vos per daug "nusirudini" veiduką. Tai nebereikia kaklo teplioti pudra, užtenka kelių lašiukų Honey Bronze!

    AtsakytiPanaikinti