2017/10/14

ARTDECO BEAUTY OF NATURE RUDENS KOLEKCIJA
Rudens verta buvo laukti vien dėl to, kad galima dažytis ryškiau ir niekam neatrodys, kad padauginot makiažo. Tamsūs lūpdažiai, ryškesni lineriai ir, žinoma, spalvotesnės akys - atkeliavo makiažo fanių sezonas. Vakar savo INSTASTORIES (mane Instagram rasit @vytautez) dalinausi video pamoka, kurioje demonstravau, kaip susikurti ryškesnį rudens įvaizdį, kurio pagrindinis akcentas - rusvos plytų atspalvio akys. Būtent joms ir naudojau šešėlius iš naujausios ARTDECO kolekcijos Beauty Of Nature. Ją naudoju jau beveik mėnesį, todėl pagaliau galiu daugiau apie kolekciją pakalbėti.
Vienas skiriamųjų ARTDECO bruožų - riboto leidimo ir išskirtinio dizaino dėžutės akių šešėliams ir skaistalams. Šįkart kolekcija puošta spalvotais kolibriais ir joje galima rasti ne vieną dėmesio vertą priemonę. Aš išbandžiau naujausios kolekcijos skaistalus, akių šešėlius, lūpų pieštuką, lūpų dažus ir blakstienų tušą. Apie kiekvieną jų papasakosiu atskirai.

Pradėsiu nuo mažiau naudotų ar ne taip labai patikusių priemonių (pabaigai pasilikim gerus dalykus, tiesa?). Pirmiausia - skaistalai. ARTDECO skaistalai nuolat gyvena tiek mano asmeninėj, tiek profesionalioj kosmetinėj (arba kaip aš vadinu tą 20kg makiažo turtą - sarkofage). Bet turiu pasakyt, kad šie mane šiek tiek nuvylė: spalvos gražios, puikiai suderintos, bet pigmento, deja, man mažoka. Net gerai patrynus priemonę ji vos matoma. Žinoma, jei Jūs - makiažo naujokė, tokia priemonė padės išvengti klouno žandų efekto, bet man asmeniškai pigmento per mažai.Antroji priemonė - labai mažai bandyta (tuoj paaiškinsiu, kodėl), todėl daug komentuoti apie ją negaliu. Naujasis ARTDECO blakstienų tušas pagal aprašymą turėtų blakstienas ilginti ir suteikti apimties jų neapsunkindamas. Pats šepetėlis yra LABAI didelis ir juo dažantis neišsitepti beveik neįmanoma. Tačiau norint natūraliai atrodančių ilgesnių blakstienų efekto - jis idealus. Ir dar - specialiai nenaudojau šio tušo, nes saugau jį vienam eksperimentui, apie kurį jau greitai sužinosit, ten apie tušą pranešiu daugiau. Jau greit!


O dabar - labiausiai patikusios priemonės! Mieli ARTDECO kūrėjai, aš nežinau, ką jūs dedat į šešėlius, bet jie jau nuo neatmenamų laikų - puikūs! O ir kaina, palyginus - labai gera (5,99 Eur už vieną atspalvį). Beauty Of Nature kolekcija papildė ARTDECO šešėlių gamą keturiais naujais atspalviais, bet kadangi į "susikurk paletę pats" dėžutę telpa tik trys spalvos (ARTDECO, gal išleiskit kada ir didesnes, skirtas makiažo maniakėms?), teko vienos kažkurios atsisakyti. Palikau šviesiausią, dramblio kaulo (tokių atspalvių mano paletėse nestinga), o pasirinkau ryškius ir rudeniškus - smaragdo žalią (261), violetinę (274) ir mano rudens favoritę - plytų rudą (130). Jei galit leisti sau tik vieną naują makiažo priemonę šią rudenį, imkit šešėlį nr.130 ir nesigailėsit!


Virš violetinės spalvos neryškiai matosi skaistalų swatchas - matot, kiek nedaug pigmento? Spalva šiaip graži

Pigmetacija - intensyvi, sklaidosi tobulai, galima sluoksniuoti, maišyti vieną su kita, jokių didelių glitter dalelių, tik nuostabus subtilus žvilgesys. Ir tik ARTDECO darau išimtį ir dėl trijų spalvų imu atskirą dėžutę, nes na tos spalvos - tobulos. Kiek jomis dažiausi, tiek sulaukiau komplimentų: jas pastebėjo ir draugės, ir studentės, net studenčių modeliai prašė pasakyti, kas čia per gražios spalvos.

Violetinės ir plytinės derinys, Full Matt Lip Color lūpų dažai (spalva Rose Spirit) ir Volume blakstienų tušas

Šiais laikais lūpdažiams keliami dideli reikalavimai: kad nesausintų lūpų, neteptų, greitai džiūtų ir, žinoma, išliktų visą dieną valgant, geriant kalbant ir t.t. Todėl gamintojai labai rizikuoja paleisdami naujas priemones į prekybą, nes žino, kad šiuolaikinėms moterims ir merginoms įtikti - labai sudėtinga. Tačiau ARTDECO Full Matt Lip Color - arti tobulybės. Greitai džiūsta, užtenka plono sluoksnio, nesubėga, nesausina ir tikrai ilgai išlieka (ne amžinai, bet pasaugant galima ištempti ir visą dieną). Mano išbandytos spalvos (ramesnė Rose Spirit ir ryški Plum Noir) - idealios rudeniui. Rose Spirit naudoju tada, kai tingiu rinktis spalvą, nes žinau, kad derės prie beveik visko.Nors lūpų dažų aplikatoriai - patogūs, tamsias spalvas renkantis visada patariu kontūrą nusibrėžti pieštuku. Šiaip pieštukas puikiai gali atstoti ir matinį lūpdažį! Mano išbandytas Soft Lip Liner Waterproof - kaip ir išduoda pavadinimas - atsparus vandeniui ir ilgai išliekantis. Jau kai nudžius - nė iš vietos! Lengvai slysta, patogu nudrožti ir, kaip jau minėjau, gali atstoti ir matinį lūpdažį. Tik nuvalyti lengva nebus :)

(iš viršaus) Soft Lip Liner Waterproof (spalva Plum Wine), Full Matt Lip Color (spalvos Rose Spirit ir Plum Noir).

Makiažas kitu kampu


ARTDECO COUTURE BLUSH - 19,99 Eur
ARTDECO VOLUME SENSATION MASCARA - 14,99 Eur
ARTDECO EYESHADOW (viena spalva) - 5,99 Eur
ARTDECO FULL MATT LIP COLOR - 9,99 Eur
ARTDECO SOFT LIP LINER WATERPROOF - 7,99 Eur1 komentaras: