2017/10/18

GOSH BLENDING BRUSH SET ŠEPETĖLIŲ RINKINYSŠaukštai, plaukų šepečiai - kokių tik pravardžių negirdėjau šio itin tankius šerelius turinčių makiažo šepetėliams. Prieš porą metų internetas ėjo iš proto dėl kompanijos ARTIS šepetėlių, kuriuos visi dievino, bet jie turėjo vieną didelį minusą - kosminę kainą. Todėl greitai ir masinės gamybos prekiniai ženklai suskubo kurti tokio tipo šepetėlius, kurie buvo ženkliai pigesni. Vienas naujausių pavyzdžių - GOSH BLENDING BRUSH penkių šepetėlių rinkinys veidui ir akims.
Iki šiol esu bandžiusi tik šio tipo šepetėlius akims, kiek pamenu, tai buvo REVOLUTION gaminys, kuris manęs nesužavėjo, tai ir iš šių šepetėlių daug nesitikėjau. Pirmą kartą juos pamačiau GOSH rudens kolekcijos pristatyme prieš mėnesį. Renginio metu GOSH atstovė mums parodė, kuo jie ypatingi: turi ypač tankius šerelius, kurie nelinksta, todėl produktas išlieka šeperėlio paviršiuje, kuris yra labai minkštas, todėl priemonės geriau sklaidosi. Galima naudoti tiek sausoms, tiek šlapioms priemonėms. Šepetėliai yra cruelty free, pagaminti iš dirbtinio pluošto, todėl nereikės baimintis, kad dažotės negyvo gyvūnėlio kailiuku. Esu skaičiusi, kad ankščiau sausai pudrai ponios naudojo... kiškio letenėlę!Bandymą pradėjau nuo didžiausio, universalaus šepetėlio, nes norėjau pradėti naudoti skystą GOSH FOUNDATION DROPS makiažo pagrindą, o tokie itin skysti pagrindai, bent jau man, geriausiai sklaidosi tankiais minkštais šepetėliais. Ir ką - šepetėlis taip ir liko mano labai daug reikalavimų turinčiame asmeninių šepetėlių rinkinyje, patiko nuo pat pirmo panaudojimo.

Ypatingai švelnus, tobulai sklaido ir slysta oda - man jis pakeitė Beauty Blenderį. Tiesa, nosiai jis man per didelis, todėl atskirai jai naudoju mažensį, kontūravimui skirtą Sculpting Brush, o paakių maskuokliui - akių šešėliams skirtą šepetėlį. Šlapioms pudroms ir maskuokliui man jie - tobuli: švelnumas su niekuo nesupainiojamas, patogu išsklaidyti į kaklą, plaukų liniją, galima išgauti itin ploną priemonių sluoksnį, natūraliai atrodantį maskavimą,

Būtent šiuos šepetėlius ir naudoju kasdien, likę du man - ne itin reikalingi, nes akims jų naudoti nepavyksta. Pats mažiausias tinka nebent akių šešėlių linijoms sklaidyti, o linerio - antakiams, jei jūsiškiai - itin masyvūs. Bet aš mažiausių šepetėlių beveik nenaudoju.


Vienintelis mano surastas šių šepetėlių minusas - juos sudėtinga išplauti (priemonė visgi patenka ir šiek tiek giliau į šepetėlį), todėl muiluoti tenka ne kartą ir ne du. Išplauti džiūsta maždaug parą (dėl tankių šerelių), todėl juos verta turėti tik asmeniniam naudojimui (čia komentaras skaitančioms vizažistėms), nes jie nespės išdžiūti prieš kiekvieną klientą, o šlapi nėra tokie švelnūs, nepatariu naudoti, kol neišdžius. Čia kalbu apie šlapių priemonių naudojimą, bet jei šiuos šepetėlius naudosit su sausomis pudromis, pakaks ir greitai džiūstančio purškiamo valiklio. Aš juos sausai naudočiau nebent buffing technikai, kai sausos pudros, kontūravimo ir skaistalų sluoksniai nupoliruojami į vieną.

Kadangi šiuos šepetėlius naudoju tik sau, plaunu juos sekmadieniais, kai nesidažau ir palieku išdžiūti iki pirmadienio ryto. Klausit, žinoma, o tai kaip kaina? Rinkinys kainuoja apie 50 Eur, nemažai, bet jei naudosit šepetėlius vietoj Beauty Blenderio, kuris kainuoja apie 25 Eur ir jį reikia keisti kas 3 mėn, po kurio laiko šie šepetėliai atsipirks. O šiaip tai labai puiki dovana makiažo fanei, kuri, atrodo, viską turi. Kalėdos nespės ateit, taip ir norėsis nesudėtingų, bet originalių  dovanų idėjų!

GOSH BLENDING BRUSH SET - apie 50 EurKomentarų nėra:

Rašyti komentarą