2017/10/11

ISADORA DRAPING WHEEL SKAISTALŲ PALETĖ IR DRAPING TENDENCIJA


Buvo kontūravimas, buvo strobingas, o dabas susipažinkite - iš gilių 80-ųjų sugrįžo rožinė kaip Barbė drapingo tendencija. Paprastai kalbant - tai kontūravimas skaistalais, kai skaistalų spalva įsilieja į šešėlius ir smilkinį. Aš šią tendenciją tiesiog dievinu: skaistalai man - būtini, tačiau kasdienai renkuosi gerokai prislopintą tikrojo drapingo variantą, kai skaitalų spalva kitose veido zonose pasikartoja vos pastebimai.

Specialiai drapingui kompanija ISADORA ir sukūrė mano išbandytą bei šiai tendencijai pasirinktą skaistalų paletę Blush and Glow Draping Wheel.  Joje - penki atspalviai: du matiniai skaistalai, du blizgūs ir vienas highlighteris. Kasdienai visų spalvų tikrai nereikia, tačiau tikram drapingui ši priemonė - pats tas, kitoje dėžutės pusėje rasite schemą, kur kurią spalvą tepti.

Pigmentacija - vidutinė, kaip ir dera skaistalams (nenorite juk ant veido kelių skirtingų spalvų dryžių), sklaidosi - puikiai, galima sluoksniuoti, o man labiausiai patinkantis variantas - kuris nors iš matinių skaistalų (arba rusvas, arba rožinis) ir ant viršaus - prie jo derantis blizgus atspalvis.

Mažiausiai naudojau highlighterį. Jis - sidabrinis, o aš labiau mėgstu šampano atspalvio, šiltų tonų, galvojau, kad neatrodys natūraliai. Bet klydau - priemonė tikrai smulkiai sumalta, gerai sklaidosi ir suteikia gan natūraliai atrodantį spindesį.

Jei apskritai neturit skaistalų, tokia paletė Jums tiks visiems gyvenimo atvejams, tiek kai būsit įdegusios, tiek žiemą, kai oda blyški ir jai reikia spalvų. O ir highlighteris paletėje - tikrai vertas dėmesio. Iki šiol nebuvau bandžiusi nė vieno ISADORA produkto, man ši kompanija asocijavosi su klasikiniais įvaizdžiais, bet štai, drapingas - šviežia tendencija, o ISADORA nemiegojo ir pasiūlė specialiai skaistalų maniakėms sukurtą priemonę. Kasdienai užteks tik blizgių skaistalų atspalvių, man jie kažkiek priminė legendinę BOBBI BROWN penkių spalvių highlighterių paletę.


ISADORA paletės atspalviai

Tikriausiai esat girdėję žodį draperija, tai drapingas iš esmės ir reiškia, kad skaistalai užkloja išorines veido puses. Tamsesnius atspalvius dedam ten, kur turėtų būti kontūravimas, šviesesnius - kur skaistalų zona, taip pat ant smilkinių, įvedam į šešėlį. Norėdama parodyti, kaip atrodo ši tendencija, paletės spalvas naudojau ne tik drapingui, bet ir akių šešėliams, kad įvaizdis būtų vientisesnis ir niekas neiškristų iš konteksto. Ir šiaip viską galima naudoti ne pagal paskirtį, kad ir skaistalus vietoj šešėlių ir t.t.

Aš skaistalų rojuje

Drapingas - tendencija, kuri abejingų nepaliks. Arba ji Jums patiks, arba negalėsit žiūrėti. Tačiau madų savaičių podiumai tik parodo, kad tiek šį, tiek ateinantį sezoną drapingą matysim visur, todėl labai tikiuosi, kad suteiksit jam šansą ir bent kartą šią tendenciją išbandysite.

Pagrindinis makiažo akcentas - skaistalai, todėl visa kita - ramu


Tie, kurie domisi mada, tikrai esate bent kartą matę spalvotas a.a. VOGUE redaktorės Dianos Vreeland nuotraukas, kuriose jos skaistalai - iki ausų ir smilkinių. D.Vreeland prie jų derino ryškius kreminius lūpdažius ir apskritai buvo ekscentrišk asmenybė, kuriai šiandieninis švelnus drapingas, manau, sukeltų tik juoką. Man labai patiko dokumentinis filmas apie ją, būtinai pažiūrėkit!


Kaip tiksliai naudoti priemonę, rasit žemiau esančiame video. Tačiau aš siūlau eksperimentuoti ir atrasti savus įvaizdžius. Užtaginkit mane Instagrame, labai laukiu pamatyti rezultatus!ISADORA DRAPING WHEEL - 39,99 Eur

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą