2017/10/20

MAYBELLINE MATTE INK ILGAI IŠLIEKANTYS LŪPŲ DAŽAI (VISI ATSPALVIAI)
Sakiau ne kartą ir vėl pasikartosiu - MAYBELLINE žino, ką daro. Visada laukiu šio gamintojo naujienų, nes MAYBELINNE ne tik kad į tendencijas pataiko, bet ir dažnai sugeba nustebinti. Taip įvyko ir su naujaisiais skystais ilgai išliekančiais Matte Ink lūpų dažais: paprastai apie į Lietuvą atkeliaujančias naujienas sužinau dar gerokai iki kol mane pasiekia PR siuntiniai, tačiau šį kartą, pripažinsiu, apie Matte Ink sužinojau tik atidariusi kurjeriui duris. Ir jau nuo pirmojo atspalvio negalėjau sulaukti, kada apie juos papasakosiu Jums.


Produkto aprašymas sako, kad tai - absoliučiai matiniai, dvigubai labiau pigmentuoti ir net iki 16 valandų išliekantys lūpų dažai, Lietuvos rinkoje galima rinktis iš 8 atspalvių kolekcijos. Visus juos išbandžiau, parodysiu, kaip kiekvienas jų atrodo. Iškart pasakau - nuvylė tik viena spalva ir tai tik iš dalies, todėl šiam produktui - tik geriausi žodžiai.

Kai pagalvoju apie šiandieninę kosmetiką ir jos vartotojas, suprantu, kaip iš kailio turi nertis gamintojai. Mes norim, kad ryte užteptas makiažas visą dieną nejudėtų iš vietos, nesvarbu, ar lauke lyja, mes prakaituojame, valgome, kalbame ir t.t.

Ilgą laiką aš nemėgau lūpdažių, nes jie greitai nusivalgydavo (kalbu apie laikus prieš 10 metų), o aš - ne ta, kuri laksto į tualetą pudruotis nosytės. Esu ūkiška, priemonės mano kosmetinėje vieną išsikovoja tik išlaikę sudėtingą testą. Vienas kriterijų - ilgas išsilaikymas, kitaip mudviems - ne pakeliui.

Ant pakuočių dažnai matau užrašus "24 valandų apsauga", "8 valandų apimtis" ir t.t., todėl manęs šie reklaminiai triukai neveikia. Taigi, kaip jau supratot, kažkokio stebuklo nesitikėjau. Bet jei sekat mane instagram.com/vytautez jau žinot, kad apie naujuosius Matte Ink kalbu kiekvieną dieną. Na nes kam dažytis kažkuo kitu, kai šis puikių atspalvių, geros kainos (8,99 Eur)  ir tobulai ilgo išsilaikymo lūpdažis neveda diena iš dienos? Bandymų savaitė su kasdien kitu apspalviu neprailgo, dalinuosi atspalviais!


05 LOYALIST
10 DREAMER15 LOVER

30 ROMANTIC

20 PIONEER

35 CREATOR

40 BELIEVER

50 VOYAGER


Nuvylė tik vienas atspalvis, Believer: man jis tepėsi netolygiai, nusispaudė dėmėmis ir vietomis persišvietė. Bet jis toks - vienintelis, visi kiti išsilaikė ir tepėsi tobulai.Labiausiai man patikusios spalvos - Dreamer ir Lover, iš ryškesnių -Voyager, bet rasiu progą ir neoninei Creator, ir nude atspalviui Loyalist. Išsilaiko tikrai tas visas 16 valandų, o paskui nuvalyti - užduotis ne iš lengvųjų. Man lengviausiai nusivalė SVR miceliniu vandeniu arba vandeniui atsparaus tušo aliejiniu valikliu. Nesakau, kad neįmanoma nuvalyti, tačiau jei priemonė ilgai išliekanti, nesitikėkit, kad nusivalys tiesiog vandeniu.

Bravo, MAYBELLINE, iš manęs - didelis pliusas, sekėjus jau spėjau įtraukti į šių lūpdažių maniją! Esu bandžiusi daugybę ilgai išliekančių lūpdažių, šie - vieni geriausių: nesausina, tolygiai pasiskirsto ir tikrai IŠLIEKA. Rekomenduoju, o jei reikės patarimo dėl atspalvio - žinot, kur kreiptis :)

PR SAMPLE5 komentarai:

 1. Kaip aš noriu 15-to! Ir visur stenduose išgrobstyti!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Išbandžiau jau ir aš! Įsigijau 50 Voyager, tai paskui nuvalyti buvo tikrai sunki užduotis 😀

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tobula spalva! O valyti reikia su vandeniui atsparioms priemonėms skirtais valikliais :)

   Panaikinti
 3. Kaip tau visi atspalviai puikiai tinka!
  Nors girdejau apie siuos lupu dazus jau senokai, bet vis neprisiruosiu ju isigyti. Po tavo tokiu geru atsiliepimu reikes ir man bent viena ismeginti :)

  Indre,
  www.whatindreloves.com

  AtsakytiPanaikinti