2017/10/09

NATŪRALIAI ATRODANTIS VEIDO ĮDEGIS ARBA KAIP TEISINGAI NAUDOTI BRONZERĮ?

Ne, kairė nuotrauka - ne iš ligos patalo, ji tiesiog be bronzerio ir skaistalų!


Atsukime mintimis laiką maždaug 15 metų atgal. Į Lietuvos moterų kosmetines įsiveržė kosmetikos priemonė numeris vienas - beveik šventa Egipto žemė. Turėjo ją, pamenu, visos, bet kur ir kaip ją naudoti, taip niekas ir nepasakė. Vienos dengė visą veidą, kitos naudojo vietoj šešėlių, trečios - vietoj skaistalų. Ir... nė viena neatrodė gerai. Itin oranžinė Egipto žemė iš tikrųjų yra ne kas kitas, o paprasčiausias bronzeris, priemonė, skirta įdegio efektui sukurti. Tiesa, egiptiečių lygio įdegio, o ne lietuviško, to geriausiu atveju rausvai rudo. Todėl pusė Lietuvos ir vaikščiojo oranžiniais veidais.
Taigi, bronzeris. Kaip aš jį mėgstu! Vienas, du - ir į veidą sugrįžta gyvybė, sveikata, net kažkokia atostogų nuotaika. Bet bronzeris - priemonė įnoringa, jis padeda tik toms, kurios žino jo naudojimo taisykles. Pirmiausia - bronzeris yra ŠILTO atspalvio, tokio, kokį mums suteikia saulės spinduliai. Todėl jokiu būdu negalima bronzeriu veido kontūruoti.

Jau ne kartą sakiau (o tie, kas lankė dailės pamokas tikrai žino), kad šešėlis gamtoje yra visuomet priešingos "temperatūros" nei jį sukurianti šviesa. Mūsų Saulės spinduliai - šilti (kalbant apie šviesos toną), todėl jų kuriamas šešėlis - šaltas, pilkšvas. Todėl jei norėdamos sustiprinti šešėlį kontūruosite veidą, norėsite jam suteikti daugiau gylio šiltais tonais, veidas mažų mažiausiai atrodys keistai.

Tai ir nusprendžiau pasidalinti labai paprasta špargalke, kuri atvers jums vartus į įdegusios odos įvaizdį ištisus metus. Juk prasidėjo tas devynis mėnesius Lietuvoje trunkantis metų laikas "šalta/pilka/niūru".

Oranžinė - ten tepam bronzerį, pilkai ruda - kontūravimas, rožinė - skaistalai.

Paprasčiau nebūna: tepam bronzerį ten, kur mus pirmiausiai "kanda" saulė: prie plaukų augimo linijos, virš smilkinių, skruostų viršuje, nosies viduryje. Intensyviausias įdegis - viršuje (kakta), kuo žemiau veide, tuo jis mažiau pastebimas. Ir viskas! Bronzeriui tepti naudokite didelį purų šepetėlį ir nematysit vargo. Geriausia - natūralių šerelių, tokie paprastai būna itin minkšti.


Mano mėgstamiausi bronzeriai:URBAN DECAY BEACHED BRONZER

PUPA READY 4 SELFIE KONTŪRAVIMO/STROBINGO PALETĖ
(atspalvis dešinėje apačioje)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą