2017/11/16

KORĖJIETIŠKO MAKIAŽO TENDENCIJA + PRIEMONĖS

Persikiniai skaistalai, išsklaidytos lūpos ir "šlapia" oda - vieni pagrindinių korėjietiško makiažo akcentųDidelė dalis grožio išradimų ir neregėtos paskirties priemonių atkeliauja iš Pietų Korėjos. BB kremai, lakštinės kaukės, veido esencijos, "šlapios odos" makiažas pirmiausiai atsirado šalyje, kur merginos vadovaujasi 10 ir daugiau žingsnių veido priežiūros rutina ir kelia pavydo bangas Instagram dėl savo tobulai atrodančios odos.

Makiažo tendencijos ten - kardinaliai kitokios nei Vakaruose. Jei Amerikoje vyrauja įdegusi oda, kontūravimas, griežtos linijos, išdidintos lūpos, tai grožio fanių rojuje Pietų Korėjoje viskas priešingai. Aš labai domiuosi, kas ten vyksta, nes žinau, kad tai, kas sulaukia dėmesio būtent Pietų Korėjos grožio rinkoje, bus populiaru ir čia. Todėl dabar, kai lauke - tamsu, atsisveikinom su paskutiniais įdegio likučiais, verta pasimokyti keleto korėjiečių makiažo gudrybių, nes blyškiaodėms jos idealiai tinka. Specialiai šiam makiažui parinkau ir keletą korėjietiškų priemonių, kurių efektą matote nuotraukose. Ir maža detalė - korėjietiškos makiažo priemonės visada labai išvaizdžios, spalvingose pakuotėse ir visada tampa geriausia dovana toms, kurių, atrodo, jau nebeįmanoma nustebinti (šventės juk jau po mėnesio!).ODA


Korėjiečių pasididžiavimas neabejotinai yra ta porcelianinė oda. Jokių netobulumų, spalva - beveik pieno ir tas spindėjimas... Pasikartosiu: korėjietės įsitikinusios, kad tiek laiko, kiek skiri makiažui pasidaryti, tiek turi skirti ir jam nuvalyti. Apie korėjietišką veido odos priežiūrą daugiau rašysiu gruodį, o dabar pasakosiu būtent apie makiažą.

Taigi, oda. Tam ypatingam švytėjimui korėjiečiai turi net atskirą terminą, jis vadinasi mul-gwang. Labiausiai jis, aišku, priklauso nuo odos priežiūros, bet ir kosmetinėmis priemonėmis galima pasiekti neblogų rezultatų. Svarbiausia - sulyginti ir pašviesinti odos atspalvį. Jokio kontūravimo, jokio bronzerio, tik highlighteris ir skaistalai. 
Nuotraukoj matomam makiažui aš naudojau HOLIKA HOLIKA spindesio suteikiantį BB kremą Glow. Jis, tiesa LABAI BALTAS, todėl man pasiteisino tik dengiant itin plonu sluoksniu (jo pakako, kaip BB - ganėtinai smarkiai maskuoja) ir gerai išsklaidant. Nuotraukos efektui tiko, tačiau realiam gyvenime - kiek per man kiek per baltas, bet įmaišius skysto bronzerio bus pats tas. 

Korėjietės labai saugo odos baltumą, todėl BB kremai ten - su rimtu SPF. Mano naudotas BB turi SPF30, saugo nuo aplinkos poveikio ir, kas įdomiausia, po kiek laiko vos vos patamsėja ir šiek tiek užsifiksuoja. Mįslė - kaip korėjietės išsaugo šlapias nefiksuotas priemones visą dieną? Manau, kad tokie pusiau patys užsifiksuojantys ir šiek tiek sausėjantys BB kremai ir yra atsakymas. Ant iškiliausių veido vietų dar dėjau skystą highlighterį.


SKAISTALAI

Ir ne bet kokie, o perskiniai, pageidautina - kreminiai arba cushion pavidalo, taip išsaugomas veido drėgnas įvaizdis. Siūlau tą pačią spalvą naudoti ir kaip akių šešėlius, aš taip dariau nuotraukoje. Savo makiažui naudojau HOLIKA HOLIKA Gudetama Jelly Dough Blusher (spalva - Apricot) kreminius skaistalus, kurių pakuotėje priedėta ir speciali kempinėlė. Jei norite lengvo efekto, sklaidykit pirštais, jei reikia ryškiau - naudokit kempinėlę. Keista, bet tai tikriausiai pirmieji kreminiai skaistalai, kurie nebuvo per riebūs, nesusimaišė su makiažo pagrindu, nes būtent dėl šių priežasčių paprastai vengiu kreminių skaistalų. Jei naudosit kreminius skaistalus kaip šešėlius, nepamirškit jų fiksuoti sausais šešeliais arba sausa pudra.

ANTAKIAI


Jokių išpieštų antakių - tik užpildyti tarpeliai! Asmeniškai aš pavargau nuo tų išskaptuotų antakių, kokius gamta davė, tokiais ir džiaugiuosi, naudoju dažniausiai paprastus antakių šešėlius ir kirstą šepetėlį, o pabaigoj sušukuoju tiesiog geliu. Lygiai tas pats dedasi ir korėjietiškų antakių pasaulyje. Lengvi ir natūralūs. Taškas.

LŪPOS

Kai jau maniau, kad žodį ombre galiu pamiršti visam gyvenimui, jis sugrįžo visu gražumu. Galvoj turi korėjietiškas ombre lūpas, kai spalva visiškai išsklaidoma ties kontūru (šią techniką rodžiau prieš savaitę savo Insta Stories). Taip padažytas lūpas garbinu jau ne pirmą sezoną, bet tinkamai padažyti jas taip išmokau palyginus neseniai. Esmė - rasti priemonę, kuri susigeria į lūpas palikdama ilgai išliekantį pigmentą (tos priemonės dažniausiai vadinasi tint). Ir reikia nesapnuoti: priemonę užtepam ties lūpų viduriu ir greitai išslaidom pirštu link kontūro, spalva visiškai turi pranykti į odos spalvą. Jei spalvos padauginot, galima kontūrą paslėpti maskuokliu. Tada antrą sluoksnį tepam tik ties lūpų viduriu. Efektas - kaip po raudono vyno, kai nusispalvina tik lūpų vidus.Specialiai šiai technikai sukurta priemonė - HOLIKA HOLIKA Pro:Beauty Bloody Oil Tint, kuris atrodo, kaip ir sako pavadinimas, kaip kraujo buteliukas :D Tai - ilgai išliekantis lūpų aliejus, kurį suplakant galima reguliuoti ryškumą. Norit neryškiai - neplakat, tuomet bus daugiau aliejaus nei pigmento. Konsistencija - lyg labai skysto gelio, į lūpas geriasi LABAI GREITAI ir išlieka tikrai ilgai. Kas man patiko - neturi kvapo, skonio, nepalieka riebumo, bet ir nesausina. 


Tai kaip Jums korėjietiškas makiažas? Pasidalinkit nuomonėmis komentaruose, labai įdomu!

Mano aprašytas priemones rasit korėjiškos kosmetikos namuose www.mrwoo.lt1 komentaras:

  1. Man labai patinka korėjietiškos makiažo tendencijos, tas subtilumas, lengvumas. Pamėgau ir ombre lūpų efektą, dabar beveik tik taip ir tesidažau, tam ir lūpų tintais apsirūpinau – porą iš pačios Pietų Korėjos parsivežiau, vieną jau čia, Lietuvoj, pirkau. Patinka ir korėjietiško makiažo ir veido priežiūros priemonių kokybė. Net nebrangios priemonės yra kokybiškos, gana gerai laikosi, suteikia norimą efektą.
    Beje, kas man dar patiko Pietų Korėjoje – ten išvaizda rūpinasi ir merginos, ir vaikinai. Jie taip pat naudoja BB kremus, todėl oda atrodo nepriekaištingai (buvo net pavydu!).

    AtsakytiPanaikinti