2017/11/08

LOREAL PARIS TRUE MATCH MINERALS PUDROS

Lietuvoj - labai daug gerų dalykų, pvz. vieną greičiausių pasaulyje interneto ryšių, bet va grožio naujienos arba tam tikros priemonės kartais pas mus keliauja ir ne vienerius metus. Po nežinia kiek laukimo metų pagaliau sulaukėm MAYBELLINE Age Rewind maskuoklio (Lietuvoje, tiesa, jis vadinasi Eraser Eye), o sulaukusi elektroninio laiško apie L'OREAL PARIS True Match Minerals pudras iškart parašiau draugei, kad pagaliau Lietuvoje turėsim ir ne oranžinio atspalvio mineralines L'OREAL PARIS pudras. Nė kiek neperdedu: prieš maždaug metus su ta pačia drauge ieškojom jai L'OREAL PARIS mineralinės pudros (atidaviau jai kažkada dar iš Aliaskos parsivežtą - na tikrai, L'OREAL Amerikoj - kitas reikalas...), tai radom dviejų spalvų: tamsiai rudą ir oranžinę. Pardavėja pasakė, kad šviesesnių niekada neturi, atseit, nėra paklausos...
Bet pagaliau tai - praeitis pagaliau bus galima turėti įperkamą priemonę, kuri leidžia rinktis ir sau tinkamiausią atspalvį.

L'OREAL PARIS pristatė dviejų rūšių mineralines pudras: skirtingų atspalvių ir permatomą, tinkančią ir paakių maskuokliui fiksuoti. Apie abi - iš eilės.

Kaip teigia priemonės reklama, tai pirmasis odos išvaizdą gerinantis sausas mineralinis makiažo pagrindas iš L'OREAL PARIS, kuris ne tik suteikia lengvą-vidutinį maskavimą, bet ir sveikesnę išvaizdą. Ilgainiui naudojant šį makiažo pagrindą turėtų gerėti odos būklė, tinka jaunai, aknės kamuojamai odai ir suteikia matinį efektą, sudėtyje - net 10 mineralų. Iškart pasakau, bent jau man, mišrios - normalios odos savininkei, matinio efekto ji nesuteikė. Permatoma šios linijos pudra matiškumą išlaikė kiek ilgiau, tačiau šios su atspalviu sklaidosi labai plonu sluoksniu, kuris, deja, bejėgis prieš T zonos riebalus.

Nors ši priemonė skirta pakeisti skystą makiažo pagrindą (turi net SPF 19!), taip ją naudoti gali tik itin lengvą maskavimą mėgstančios moterys, arba labai jaunos, tobulą odą turinčios merginos. Galima ją puriu šepetėliu tepti tiesiog ant dieninio kremo, kol pasieksit norimą matiškumo lygį.

Aš šią priemonę naudoju kaip sausą birią pudrą šlapių priemonių nusausinimui. Tam ji - tobula: puriu šepetėliu tolygiai dengiasi, ypač gerai atrodo naudojant dienos metu ant lengvo BB kremo ar vandens pagrindo pudros. Atspalvių pasirinkimas - tikrai neblogas, galima rasti tiek neutralių, tiek gelsvo tono atspalvių (aš išbandžiau šviesiausią (C1 Rose Ivory) ir vieną tamsesnių (W4 Golden Natural). Galima drąsiai sukamaisiais judesiais įtrinti į veido odą ir taip sukurti tobulos odos efektą (čia vadinamoji buffing technika, apie kurią dažnai kalbu).

Bet didžiausias mano minusas - ne priemonei, o jos pakuotei. Buvau įsitikinusi, kad masyviame dangtelyje bus įmontuotas šepetėlis, deja, jo viduje - gilus kamštis, o pati priemonė pasiekiama per medžiaginį tinklelį.Aš pudrą paprastai išsiberiu ant dangtelio ir nuo jo kabinu šepetėliu, nes pudrai naudoju didelius natūralius šepetėlius. Tai jūs įsivaizduokit, kaip man sekasi kaskart grūsti savo trapiuosius šepetėlius iki tinklelio, kad bent kiek pudros nuo jo paimčiau (pro tinklelį beveik nesikrato). Jau beveik galvoju tinklelį tiesiog išlupti. Suprantu, kad tokia pakuotė apsaugo nuo to erzinančio sausų priemonių byrėjimo ir dulkėjimo, bet aš pudras mėgstu, naudoju jų daug, tai ir labai tikiuosi, kad man pavyks jas kažkas iš pakuotės iškrapštyti. 

Na bet kadangi priemonę nuo pat pabandymo naudoju kasdien, panašu, kad jos gerumas nurungė pakuotės trūkumus. Lygiai tokioje pat pakuotėje yra ir permatoma šios pudros versija.

Permatomos pudros - jokia ne naujovė, kiekviena save gerbianti grožio YouTuberė ar blogerė naudoja jas seniai, nes tai - labai universali ir makiažą iškart pavečianti labiau profesionaliu. Iš esmės galima nesukti galvos dėl birios pudros atspalvio ir rinktis permatomą, ji, kaip ir sufleruoja pavadinimas, yra tiesiog permatoma, todėl tiks visiems odos tonams. Taip pat permatoma pudra naudojama baking technikai, kai storas pudros sluoksnis užtepamas, pvz. po akimis, o veliau nubraukiamas puriu šepetėliu: pudra veikia kaip sugertukas, ištraukia šlapio maskuoklio drėgmę ir paakiai labai tolygiai užfilsuojami.

Deja, pudra pudrai nelygu ir dažnai "permatoma" pudra palieka baltą sluoksnį, kuris dar ir košmariškai atmuša šviesą nuotraukose.  O kaip ši naujoji L'OREAL PARIS? Sakyčiau, tokia per vidurį. Svarbu jos nepadauginti, nes padauginus baltumas, ypač paakiuose, labai matomas. Fiksuoja ji gerai, iškart nusausina šlapias priemones, o ir matinį efektą suteikia kuriam laikui. Aš ją labai plonu sluoksniu naudoju paakių maskuokliui fiksuoti - man išlaiko nesubėgęs beveik visą dieną. Taip pat ją naudoju kaip paskutinį žingsnį T zonai lyg papildomą apsaugą nuo blizgėjimo dienos bėgyje.

Jei neturit sausos pudros ir niekada nesate bandžiusios mineralinės - būtinai, jei turėsit progą, duokit šansą šiai naujienai. Sausą pudrą turėti būtina, kitaip visi Jūsų BB kremai ir skystos pudros dienos bėgyje nusivalys, nubėgs ir tiesiog išsisklaidys. Jei reikėtų rinktis arba permatomą, arba su spalva, visgi imčiau su spalva, man patinka papildomas maskavimas, o permatomos neina sluoksniuoti, nes greitai pasimato baltumas.


LOREAL PARIS TRUE MATCH MINERALS - apie 15,99 Eur
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą