2017/11/23

SAVAITGALIS BŪNANT NYX PROFESSIONAL MAKEUP VIZAŽISTE IR MANO TOP PRIEMONĖS

Su viena iš mano padažytų gražuolių. Ar nepanaši ji į Seleną Gomez?


Žinot tą skambią frazę "Find a job you love and you will not have to work a day in your life"? Aš  - gyvas jos pavyzdys. Darant makiažus (ir šukuosenas!) aš ne tik užmirštu pažiūrėti į laikrodį (nebent makiažui jo turiu labai mažai), pavalgyti ar net pamiegoti - makiažas yra dalykas, kurį galiu daryti nuo ryto iki vakaro, savaitgaliais ar net per šventes (pats darbymetis!). Todėl gavusi pasiūlymą vienam savaitgaliui prisijungti prie NYX PROFESSIONAL MAKEUP komandos ir tapti šio prekės ženklo vizažiste festivaliui "The Makeup Lovers" praėjusį savaitgalį, nė nemirktelėjusi sutikau. Dvi dienos makiažų naudojant mano mėgstamo brando kosmetiką makiažo fanių renginyje? Rojus, o ne darbas!Savaitgalis praėjo labai greitai. Keltis teko anksti, apie 5 ryto, nes renginys - nuo ryto, todėl norinčių makiažo ar konsultacijos dėl produktų - daugybė. Iš pradžių dar skaičiavau, kiek merginų padažiau, paskui jau pamečiau skaičių. O tos merginos ir moterys - pačios įvairiausios: mokinės, studentės, verslininkės, grožio salonų savininkės, tiesiog makiažo fanės ir visiškai nesidažančios - buvo labai įdomu pabendrauti ir sukurti joms naują įvaizdį. 

Absoliučiai visos merginos davė man visišką kūrybinę laisvę ir dažiau jas taip, kaip man atrodė joms tinkamiausia. Graužiuosi nagus, kad neįamžinau jų reakcijų, pamačius save veidrodyje. Sunkaus maskavimo fanės negalėjo patikėti, kad gali užtekti ir lengvos pudros, užbrėžtų antakių mylėtojos suprato, kad antakių grožis - natūralume, o bijančios skaistalų po mano padažymo vedėsi mane už rankos prie produktų stendo ir prašė parodyti, kuriais skaistalais dažiau, ir pažadėjo dažytis namuose jais pačios.

Išskirtinių bruožų merginai parinkau auksinius blizgučius ir išraiškingą akių kontūrą

Sakiau ir sakysiu - tobulas makiažas - pusė darbo. Kita - bendravimas, psichologiniai niuansai, sugebėjimas įsiklausyti, ko žmogus nori ir kokį santykį su makiažu turi apskritai. Realiai moteriai, turinčiai darbą, namus, šeimą, hobius reikia atrasti optimalią grožio rutiną, kuria galima pasitikėti ir ryte nesukti galvos, kurią čia highlighterių paletę rinktis. Beveik visoms atėjusioms pas mane makiažui padėjau surinkti kosmetikos krepšelius. Tarkim moteris iki tol nežinojo, kaip kontūruoti veidą, tai ir vengė kontūravimo pudrų. Aš jai parodžiau, kas būtent tinka jos veidui ir kokiomis priemonėmis tai pasiekti - išsirinkom kartu kontūravimo paletę, kurią ji tikrai naudos, o ne laikys stalčiuje. Nieko nėra liūdniau už nenaudojamas makiažo priemones, kurios tiesiog laukia galiojimo pabaigos...

Tai toks buvo mano labai smagus ir intensyvus savaitgalis. Tiesą sakant, dariau makiažus vieną po kito - vieną merginą dažau, dar penkios laukia eilėje... Labai gaila, kad nespėjau padažyti ir pakonsultuoti visų norėjusių, bet dar tikrai bus panašių progų, pasimatysim!

Ir kadangi turėjau galimybę išbandyti beveik visą NYX PROFESSIONAL MAKEUP asortimentą, noriu su Jumis pasidalinti savo atrastais favoritais. Skubi rašyt -  rytoj PANORAMOS prekybos centre bus Black Friday akcija, kurios metu - visam NYX PROFESSIONAL MAKEUP asortimentui (išskyrus 2017 šventinę kolekciją) - 30% nuolaida! Pasiskaitykit, apžiūrėkit ir apsipirkit pigiau - nežinau, kada dar bus tokio dydžio akcija VISKAM. Aš pati irgi eisiu pasipildyt atsargų, tikiuosi, po šio įrašo dar rasti savo mėgstamiausių produktų :D


TOTAL CONTROL MAKIAŽO PAGRINDAS


Labai skystas, tačiau puikiai maskuojantis, jį galima sluoksniuoti, o mišriai odai jis - idealus. Naudojau jį visoms atėjusioms makiažo (Lietuvoje galima rasti apie 18 šios priemonės atspalvių), puikiai sklaidosi, šiek tiek fiksuojasi, galima dengti tiek šepetėliu, tiek pirštais.


BRIGHT IDEA PIEŠTUKINIS HIGHLIGHTERIS
OMG, pats geriausias ne sausas highlighteris, kokį tik nesu naudojusi. Galima tepti tiesiog ant makiažo pagrindo, jis toks minkštas, kad nesugadins pudros, dengiasi tolygiai, o užfiksavus lengva pudra suteikia tą nenusakomą "spindesio iš vidaus" efektą. Naudojau įvairius atspalvius šios priemonėms visoms atėjusioms, intensyvumą lengva reguliuoti.


Oda pagal mane - sveika, neapkrauta ir spindinti. Leidžiu drąsiai kopijuoti!

LINGERIE SKYSTI LŪPŲ DAŽAIMatiniai, bet ne sausinantys, ir idealių nude atspalvių. Greitai džiūsta, tolygiai dengiasi, užtenka labai plono sluoksnio.

 HD STUDIO PHOTOGENIC MASKUOKLIS


Maskuoklis, apie kurį nereikia pasakot: gerai maskuoja, puikiai sklaidosi, nesausina odos, galima naudoti kaip šešėlių pagrindą, tinka kontūravimui (atšviesinimui), yra tankus, todėl po apačia nereikia žaisti žaliais ar perskiniais atspalviais - maskuoja viską!

HIGHLIGHT AND CONTOUR PRO PALETTEPriemonė, kurią savaitgalį šlavė iš lentynų. Ir aišku, kodėl: labai geri šalti tonai kontūravimui, du highlighteriai, bronzeris ir du tonai atšviesinimui. Tiks visiems gyvenimo atvejams!GLITTER PRIMER


Blizgučių sezono must have. blizgučių pagrindas, kuris tinka tiek akims, tiek lūpoms. Galima tepti ant šešėlių ir tada lipinti blizgučius. Nes koks šventinis makiažas be blizgučių... 


GLITTER BRILLANTS


Tęsiant blizgučių temą - NYX PROFESSIONAL MAKEUP siūlo gal 15 skirtingų jų atspalvių. Pradžiai užteks auksinių ir sidabrinių, bet aš nori žalių, chameleoninių violetinių ir rožinių. Nes o kodėl ne :)

AWAY WE GLOW SKYSTAS HIGHLIGHTERIS
Skystas highlighteris + makiažo pagrindas - tobulai švytinti oda. Patariu rinktis perskinius highlighterio atspalvius, nes tuomet oda atrodys gaiviai ir nesimatys to mūsų, lietuvių, DNR užkoduoto odos pilkumo. Ši priemonė man patiko tuo, kad aplikatoriumi ją galima tepti ant skirtingų veido dalių arba tiesiog nubraukti nuo jo priemonę ir sumaišyti su makiažo pagrindu. 


NYX COSMIC METALS ŠEŠĖLIŲ PALETĖ


Jei blizgučiai dar šiek tiek  per drąsu, visuomet galima naudoti žvilgančius akių šešėlius. Šie man - tobuli: galima tepti tiesiog pirštu ant šešėlių pagrindo, kad suteiktumėt vokams nenusakomą švytėjimą. Turint šią paletę galima kasdien išbandyt naują spalvą ir kaskart atrodyti naujai. Pati pirma kairėje - itin metalinė, šiek tiek stambesniais blizgučiais, bet kaip atspindi šviesą!..


COSMIC METALS SKYSTI LŪPŲ DAŽAIMetalinės lūpos - šios žiemos garbės reikalas. Šių lūpų dažų užbaigimas - idealus: sausai nudžiūsta, nelimpa kaip blizgis ir subtiliai žėri. Norit subtiliau - teptik pirštu ant matinio lūpdažio, intensyviau - naudokit vienus tepant aplikatoriumi.

Dar vienas makeup by me - alyvų spalvos dūminis makiažias ir violetinės metalinės lūpos
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą