2017/11/03

TUŠŲ EKSPERIMENTAS: KURIS ŠIO RUDENS GERIAUSIAS?


Prieš daugiau nei savaitę savo Instagram paskyroje dariau eksperimentą: kasdien išbandydavau po vieną arba naują, arbe ne tokį naują, bet daug apkalbėtą blakstienų tušą. Kadangi pastaruoju metu vienas dažniausių radinių mano PR siuntiniuose yra būtent tušai, norėjau realiai pamatyti, kiek daug skiriasi panašiu metu išleisti produktai. Keisčiausia, kad tikėjausi, jog nugalėtoju taps L'OREAL Paradise, tačiau buvau netikėtai nustebinta. Apie visus kandidatus šiandien ir pakalbėsim.

Kaip aš laukiau Paradise! Kiek užsienio YouTuberių prisižiūrėjau, pagalvojau, kad tai bus kažkas tiesiog neįtikėtinai kokybiško nuo pat pirmojo panaudojimo. Ir ką gali reklama: iki pat pirmo pasidažymo galvojau, kad šis tušas taps eksperimento nugalėtoju. Deja, deja... Pirmas sluoksnis - kaip ir nieko, bet va pabandžius užtepti antrąjį blakstienos iškart sulimpa, neišsišukuoja ir pavirsta voro kojomis. Daviau šiam tušui ne vieną šansą, dar skaičiau, kad jis po kurio laiko pagerėja, pabandysiu ateityje, bet kol kas manęs nesužavėjo.

Rekomenduoju nebent toms, kurioms užtenka vieno sluoksnio ir vidutinio ilgio blakstienų.


MAYBELLINE tušai dažniausiai - labai vykę. Ne išimtis ir Push Up Angel, kurio naudoju jau nebe pirmą pakuotę. Labai ilgos, tobulai atskirtos blakstienos, galima krauti kiek nori sluoksnių. Laikosi visą dieną, nebyra, nusivalo tiek prausikliu, tiek miceliniu vandeniu.

Rekomenduoju ieškančioms gero tušo už gerą kainą. Ilgina, riečia, nesulipina.

\

Žinau, kad LANCOME Hypnose yra vienas geriausią vardą turinčių tušų. Pati jo nesu bandžiusi, negaliu komentuot, tačiau vienas naujausių LANCOME kūrinių, Mr.Big arba Monsieur Big - didelių, storų ir puikiai atskirtų blakstienų draugas. Ne iš karto su šiuo šepetėliu susidraugavau, dažniausiai mėgstu guminius, plastikinius, o šis - su tankiais ilgais šereliais, šepetėlis gan didelis. Galbūt norėtųsi, kad blakstienos būtų jį panaudojus ilgesnės, tačiau apimtį, kurią žada etiketė, jis tikrai suteikia. 

Rekomenduoju norinčioms išbandyti selektyvinės kosmetikos tušą ir siekiančioms suteikti blakstienoms daugiau apimties. Šepetėlis gan didelis, prie jo reikia priprasti.


L'Oreal, L'Oreal... Manau bet kuri mano kartos atstovė Lietuvoje jaučia didelius sentimentus šiam prekės ženklui. Būtent turėti L'Oreal tušą mano paauglystėje buvo prabangos reikalas. O jei dar tą su skirtingais galais... Iki šiol L'Oreal dažniausiai nenuvilia pristatydami tušų naujienas. Nors Volume Million Lashes Fatale - tikrai ne naujiena, kažkodėl ji mano išbandymui skirtų priemonių stalčiuje užsigulėjo ilgokai. Ir visiškai be reikalo: nors šepetėlio plastikiniai šereliai - įtartinai trumpi, jie tobulai dažo, riečia, ilgina, atskiria, išskleidžia blakstienas - daugiau iš tušo nieko ir nenoriu. Net jei būnu suplanavusi išbandyti kitą tušą, dažniausiai iš įpročio ieškau šio: sunku atsisakyti to, kas nenuvilia.

Rekomenduoju absoliučiai visoms. Gera kaina, geras tušas ir L'Oreal, nes mes visos visko vertos :)

Apie GOSH tušą esu rašiusi čia, todėl labai kažko naujo pridėti negaliu. Itin natūraliai atrodančios blakstienos, geras išsilaikymas ir nuvalymas tik vandeniu - visai neblogas pasirinkimas toms, kurios turi natūraliai ilgas blakstienas arba ieško pirmojo tušo savo dukrai, sesei ar pusseserei. 
Irrr vyšnia ant torto arba tiesiog tušas karalius - MAX FACTOR Lash Crown. Man jis pristatymo renginyje pasirodė toks keistas, kad išbandymą vis atidėliojau. Bet tušo eksperimentas privertė: pabandžiau ir... susilydžiau. Šepetėlis - tikrai neįprastas, skirtingų ilgių, o to trumpos šukutės - idealiai tinka apatinėms blakstienoms dažyti arba netyčia sulipusioms blakstienoms atskirti. Ilgina, bet neapkrauna, išskleidžia, galima tepti ne vieną sluoksnį - Lash Crown užsitarnavo mano rudens tušo titulą ir išdidžiai gyvena "nuolat naudojamų priemonių" kosmetinėje. Patikėkit, koks geras jausmas iš daugybės priemonių atrasti tą perlą, kuris dar sugeba nustebinti!

Ačiū visiems, kurie balsavot mano INSTA STORIES eksperimente! Kiekvieną penktadienį būtent savo Instagram paskyroje dalinuosi makiažo ir šukuosenų pamokėlėmis, kviečiu mane sekti ir nepraleisti nė vienos jų!


1 komentaras:

  1. Puiki apzvalga:)
    Man Lash Paradise tusas labai jau greitai uzdziuvo. Nors daze visai neblogai, bet tikrai neuzteko net dvejiems menesiams.

    Indre,
    www.whatindreloves.com

    AtsakytiPanaikinti