2017/12/12

VEIDO MASAŽAS NAMIE - NAUJAUSIA MANO MANIJA

Atėjus žiemai mano oda atsiminė visus savo kaprizus, seniai pasimiršo tas vasaros odos komfortas (oda įdegusi, jai reikia mažiau maskavimo, jos neatakuoja šaltis ir t.t.), tai dabar turiu kasdienį užsiėmimą pavadinimu "Kaip odą nuvalyt nesuerzinus ir išspręst visas jos problemas?". Sezonų kaita - tikrai ne juokas. Lauke - minusas, kambary - kondicionierius, o kur dar sunkesnės pudros ir t.t... Visi mūsų suvalgyti šokoladai, išgerti kokteiliai, pamirštas vanduo, neišsimiegojimai, stresas atsispindi odoje. Bent jau aš dažniausiai galiu suskaičiuot, kur - "Bounty" pasėkmės, o kur patingėta giliai išvalyti makiažo pagrindą...

Bet kaip sako mano mama, nevaryk Dievo į medį: jei skiriu savo odai dėmesio, jos nevarginu, ji tikrai atrodo padoriai ir net darydamasi ryškesnį vakarinį makiažą galiu išsisukti su lengvais makiažo pagrindais ir maskuokliais. Bet priemonės - viena, įsitikinau savu kailiu (tiksliau - oda), ką gali reguliariai atliekamas veido masažas, kuris dar ir padeda toms priemonėms geriau suveikti.

Pirmiausia - šiek tiek priešistorės. Prieš metus pirmą kartą išbandžiau limfodrenažinius masažus kūnui su Roll Shaper aparatais. Kas nežino, apie ką kalbu - tai besisukantis volas su nugludintais rutuliukais, kurie padeda išjudinti limfą, pagerinti jos cirkuliaciją organizme. Labiausiai šie masažai žinomi dėl skysčių išvarymo, celiulito ir apimčių mažinimo, odos būklės pagerinimo ir t.t. Be viso šito limfos pravarymas - labai naudingas imunitetui, energijai palaikyti. Šįmet atšalus orams vėl nusipirkau 10 masažų kursą vien tam, kad neapimtų žiemos miegas ir iš organizmo pasišalintų visi susikaupę negerumai.

Būtent atradusi šiuos masažus labai susidomėjau limfa ir sužinojau, kad būtent limfodrenažiniai veido masažai padeda sumažinti veido patinimus, neleidžia odai suglebti, ilgiau išsaugo taisyklingus veido kontūrus, gerina kraujo cirkuliaciją, padeda priemonėms geriau veikti ir tiesiog yra dovana veido odai, kuri nieko nekainuoja, nes masažą galima atlikti tiesiog namų vonioje.


Esu skaičiusi daugybę istorijų apie praeities gražuoles, kurios neidavo gulti nepasidariusios veido masažo, ir sulaukusios brandaus amžius atrodė gerokai jaunesnės, nei parašyta pase. Man - tik 27 m., bet jei jau dabar galiu pasirūpinti, kad oda po 10 ar 30 metų atrodytų taip gerai, kaip įmanoma, man tikrai nesunku vakare skirti tas kelias papildomas minutes veido paminkymui.Mano masažo palydovai - didysis ir mažasis masažuokliai bei veido aliejus

Ką reikia žinoti apie limfą: jos cirkuliacijos kryptis - nuo pėdų į viršų, todėl veido masažą reikia pradėti nuo raktikaulių ir kilti į viršų. Apačioje pridėsiu YouTube pamokėles, pagal kurias ir išmokau pagrindinių masažo judesių. Nė vieno jų neseku aklai, tiesiog pasirinkau, kas man pasirodė tinkamiausia. Nereikia nieko smarkiai spausti ar tampyti odos - tai švelnus masažas. Tokį masažą galima atlikti tiek rankomis, tiek specialiais įrankiais.

Aš dažniausiai naudojuosi masažuokliais iš THE BODY SHOP (vienas - skirtas veidui, kitas - paakiams). Didįjį masažuoklį prieš kelis mėnesius THE BODY SHOP parduotuvėje parodė konsultantė, jau pabandžiusi parduotuvėje pagalvojau, kad labai malonus jo šaldantis efektas ir įdomus jausmas, kai jis sugriebia ir atleidžia odą. Masažuoklio esmė - du besisukantys rutuliukai, kurie švelniai "suima" odą ir braukiant odos paviršiumi ją masažuoja. Geriausiai šio masažuoklio efektas juntamas braukiant per apatinį žandikaulį ausies link, per skruostikaulį ir kaktą. Masažo judesių kryptis (siekiant suaktyvinti limfą) - visada į išorę, nuo veido centro link ausų.
Mažasis masažuoklis skirtas paakiams, jis turi magnetą, kuris prilaiko besisukantį rutuliuką (labai patogu nuėmus nuo kotelio nuplauti). Šiuo masažuokliu galima išjudinti patinimus, pabrinkimus po akimis (ypač iš vakaro pavalgius sūraus maisto ar išgėrus vieną kitą kokteilį - žinot, artėja šventės... :) Masažo kryptis - iš vidinių akių kampučių į išorę.


Svarbi detalė - odai reikia suteikti slidumo, kad pirštai ar masažuoklis jos netampytų. Tam tinka veido aliejai, balzamai, riebūs kremai. Aš masažams naudoju tos pačios THE BODY SHOP veido odą atgaivinantį aliejų "Oils Of Life". Jį galima naudoti tiesiai ant odos arba įmaišyti į veido kremą. Aliejaus sudėtis - 99 proc natūrali, kaip aliejus jis - palygunus lengvas, nepalieka intensyvaus lipnumo jausmo. Aš jį naudoju kaip paskutinį veido priežiūros žingsnį po veido kremo (veido priežiūros priemones reikia sluoksniuoti nuo skysčiausios iki klampiausios).


Tai šitiek skaitėt, galvojat, tai koks gi tas masažo efektas? Man - ryškesnis veido kontūras, odos stangrumas ir elastingumas. Negalėjau patikėti, kiek daug įtampos susikaupia kaktoje ties antakiais, apatiniame žandikaulyje - pirmus kartus masažuojant tos vietos buvo jautresnės, o dabar jaučiu akivaizdų skirtumą. Masažą atlieku maždaug kas antrą vakarą, užtrunku kelias minutes. Apskritai veidui skiriu žymiai daugiau laiko nei anksčiau: darau double cleansing (apie jį bus įrašas), tada priežiūros priemonės, masažas, Clarisonicas... Bet netrukau įsitikinti: jei nepatingiu intensyviau oda pasirūpinti, nereikia sukti galvos dėl pašerpetojimų, padidėjusio jautrumo, bėrimų ir t.t.

Kaip jau minėjau, masažą galima atlikti ir rankomis, tačiau toks masažuoklis - gyvas priminimas, kad reikia nepamiršti ne tik kremą ant odos užtepti, bet ir prabudinti pačią odą. Vos tik įkeliu kokią Insta Story iš vakarinės veido priežiūros rutinos, sulaukiu bent kelių žinučių, kad čia per aparatas. Ir kai matau jį vonioj, nepamirštu, kad reikia tą veido kraujotaką pajudinti :)

Ir pabaigai - jei per prieš šventes nesugalvojat, ką padovanoti draugei ar mamai, padovanokit masažuoklį ir atsiųskit nuorodą į šį įrašą - dovana tikrai negulės stalčiuje :)Žadėtieji video:


THE BODY SHOP veido priežiūros specialistė Vanda rodo, kaip naudoti kamuolinį masažuoklį


Makiažo meistrė Lisa Eldridge rodo, kaip atlikti veido masažą rankomisLimfodrenažinis veido masažas
2 komentarai:

  1. Atrodo, kad ne vien naudingas, bet ir labai malonus dalykėlis :) Aš šiais metais pradėjau nuo kūno masažų - ir buvo tikrai atradimas, koks visgi didžiulis jo poveikis yra ne tik fizinei savijautai, bet ir emocinei ir KAIP, pasirodo, aš esu įsitempusi.. Nors atrodo, kad ir to streso ne tiek daug, bet matyt, užspaudžiu jį kažkur giliau ir jis kūne užsilieka, o raumenys įsitempia... Kaip tik per masažistę užsikrėčiau aliejų liga :)) Tai iš draugų dovanų prašau iš čia: https://www.gintarine.lt/kosmetika-ir-higiena/aliejai/masazo-aliejai/catalogstore.aspx?CatID=PL_1138 :D Ir va norėjau paklausti, ar tokie - eteriniai - aliejai būtų tinkami ir veidui/veido masažui? Ar gal veido odai jie nelabai? Vistiek kūno oda storesnė nei veido ir gal ne tokia jautri...

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ooo, šitas yra gėris - ir atstoja profesionalios masažistės rankas.. Galėtų koks nors daikčiukas būti ir visam kūno masažui :D Tikrai pirkčiau :))) Nes tai užsikabliavau dabar, nes pirmą kartą (taip taip, aš iš tų, kur mažai ką esu išbandžiusi) išbandžiau viso kūno masažą - draugės padovanojo susimetę - https://www.laisvalaikiodovanos.lt/grozio-dovanos-spa/masazai Visi tie kvapai ir atpalaiduojatis prisilietimas - tikrai kažkaip nesitikėjau, kad svetimam žmogui darant, galėsiu atsipalaiduoti! Žinau, kad ir veido masažų būna, kur masažistės daro, bet šitą prietaisėlį jau senokai turiu, tai kažkaip net nekilo mintis ieškoti kažko kitko. Ir oda, beje, kažkaip atsigavo. Tik ne iš karto, žinoma - tokiems dalykams, tikriausiai, visada reikia laiko ir kantrybės..

    AtsakytiPanaikinti