2018/01/11

MADINGIAUSIOS 2018-ŲJŲ MAKIAŽO TENDENCIJOS

Švytinti oda, grafiškas lineris ir violetiniai tonai - šių metų šventoji trejybė


Nežinau, kaip Jums, bet man po švenčių reikia dar vienų atostogų. Todėl nenuostabu, kad prireikė 11 dienų, kol pagaliau susikaupiau ir prisėdau aprašyti man labiausiai patinkančias šių metų makiažo tendencijas. Man, besisukančiai grožio pasaulyje kiekvieną dieną, labai įdomu stebėti, kaip tendencijos keičia viena kitą, kaip po truputį pamirštame tai, be ko dar visai neseniai kojos iš namų nekelėm.

Jei trumpai, didžioji dalis labiausiai aptariamų šių metų tendencijų man labai prie širdies, todėl rašyti šį įrašą - vienas malonumas. Žinoma, tai, kas egzistuoja ant podiumų, neprivalo visu gražumu teleportuotis į mūsų kasdienybę, todėl noriu Jums paprastai suprantama žmonių kalba papasakoti, kokios tos madingiausios tendencijos, ir kaip jas išbandyti pačioms jau šiandien. Ir atrodyti puikiai, čia jau kas be ko.

TOBULA ODA

Žinau, įrašą pradedu nekukliai, nes sakysit, tai iš kur tą tobulą odą traukti, kai ją atakuoja šaltis, kondicionieriai, nesubalansuota mityba, per mažai vandens, per daug šokolado... Per naktį (ir po vieno kremo) oda nepasikeis, todėl į tą tobulybę reikia eiti mažais apgalvotais žingsneliais. Pradėti nuo odos priežiūros, o paskui imtis ir tobulos odos efektą suteikiančių dekoratyvinės kosmetikos priemonių.

Kontūravimo, tokio, koks jis buvo prieš 5 metus, nebeliks, viršų ima spindesys, o jis gali atsirasti ir švytėjimą suteikiančio makiažo pagrindo (pamirškite matines pudras!) ar highlighterio pagalba. Pastaruoju metu labai pamėgau kremines makiažo priemones (skaistalus, bronzantą, highlighterį), pastebėjau, kad jos ant odos atrodo natūraliau, nepaslepia natūralios tekstūros, ilgiau išlieka ir suteikia tą "švytėjimo iš vidaus" efektą. Madingiausia šįmet - oda, atrodanti kaip oda, todėl verta rinktis lengvesnius makiažo pagrindus (vandens pagrindo arba tiesiog BB kremus) ir intensyviau maskuoti tik pavienius netobulumus (paakius, spuogelius, pigmentines dėmes). Venkit didelių sausos pudros kiekių, verčiau išbandykit mineralines pudras, kurios suteikia aksominį efektą odos neapsunkindamos.


A post shared by Nikki_Makeup (@nikki_makeup) on


JO DIDENYBĖ LINERIS

Nors YouTube lūžta nuo video pamokėlių, kaip brėžti skystą akių kontūrą, vienas dažniausių man, kaip vizažistei užduodamų klausimų - tai kaip jį nusibrėžti. O šįmet tai išmokti pagaliau teks, nes kuo lineris grafiškesnis, tobulesnis - tuo madingiau. Mano patarimas - jei jau brėžiat skystą kontūrą, tai jis turi matytis: nebijokite išvesti uodegėlės toliau, o patį kontūrą brėžti masyvesnį. Formos šįmet - klasikinės, tinkančios akių formai. Vakarui galite linerį išstorinti per visą voką ir užpildyti jį matiniais šešėliais išsklaidant kontūrą. Taip pat madinga linerį perkelti po apatinėmis blakstienomis (ypač jei Jūsų vokai yra užkritę).

SKAISTALAI

Blyški žiemos oda ir gaivūs skaistalai - ar gali būt kas gražiau? Pernai galutinai mūsų kosmetines užkariavę skaistalai niekur nesitraukia ir šįmet, tiesa, karaliauja kreminės ir pieštukinės veido odos skaistinimo priemonės. Tokias naudoti itin paprasta, tereikia išsklaidyti pirštais iškiliausiose skruostų vietose. Amžina skaistalų dilema - kokį atspalvį rinktis. Žiemą nepakenks šilto persikų atspalvio skaistalai, kurie iškart suteikia gaivumo ir jaunystės efektą.


A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on
VIOLETINĖ

Kodėl bent jau Lietuvoje violetinė vadinama senmergių spalva? Šito niekad nesupratau ir nesuprasiu. Juk violetinė - tikra spalvų karalienė, pilkas lietuvaičių akis paverčianti žaliomis, jas paryškinus violetinio atspalvio pieštuku ar šešėliais. Kompanija PANTONE kiekvienais metais skelbia metų spalvą, šįmet ji - ultravioletinė, todėl rinkitės violetinę dažnai ir be progos. Nagams, šešėliams, blakstienų tušui - kodėl gi ne?


LŪPOS KAIP VEIDRODIS

Oi, matiniai lūpdažiai, Ačiū Jums už ilgą išsilaikymą, tobulą dengimąsi ir lūpų padidinimą be injekcijų. Bet turime kuriam laikui atsisveikinti. Jūsų vietą užima blizgėjimas, šlapias efektas ir veidrodinis spindesys. Praėjusius metus palydėjome metalinių lūpų efektais, o šįmet lūpų repertuaras pasipildo ledo spindesio lūpų blizgiais ir lūpos pagaliau atgauna drėgmę. Taip, išsilaikymo kovoje matiniai lūpdažiai neturi lygių, bet šįmet įprasime nešiotis blizgius rankinėje ir kelis kartus per dieną juos atnaujinti. Ir trumpam pabėgti nuo pasaulio į visada saugų makiažo prieglobstį.
Tai toks tas mano TOP makiažo tendencijų penketukas, tikiuosi pabandysit ir Jūs jas prisijaukinti, nes nauji metai, nauji ratai, naujas makiažas. OK, gal taip ir nesakoma, bet galim apsimest :)

Gražių ir sėkmingų Jums 2018-ųjų! Laukia įdomūs metai!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą