2018/02/27

L'OREAL PARIS INFAILLIBLE MAKIAŽO BAZĖS IR FORMUOJAMIEJI PIEŠTUKAI


Jeigu jau skaitėte šio mėnesio LAIMĄ (arba sekat bent vieną mano socialinių tinklų paskyrą) žinot, kad tapau naująja žurnalo grožio autore. Kiekvieną mėnesį su skaitytojais dalysiuosi savo atradimais, patarimais ir geriausiais produktais. Pirmajam savo straipsniui pasirinkau temą, kuriai abejingų nėra - highlighterius. Jei kas vis dar nesat tikri, ar išnaudojat visas highlighterių galimybes ir naudojat juos tinkamai, paskaitykit žurnale, surašiau viską step by step. 

O kad jau taip nekukliai dar kartą pasigyriau apie savo naujausius grožio karjeros vingius, metas eiti prie reikalo - L'OREAL PARIS makiažo naujienų, kurios šįkart skirtos veidui. Tai naujosios Infaillible makiažo bazės ir formojamieji piešukai, kurie žada suteikti veidui filtro efektą be jokio filtro. O kaip iš tikrųjų?




Taip jau yra, kad vienos priemonės - tiesiog puikiai veikia, o kitos dar ir turi ypatingai patrauklų naudojimo būdą. Mano silpnybė - pieštukinio pavidalo priemonės. Galėčiau nuo ryto iki vakaro jomis braukyti veidus: brūkšnys kontūravimo, brūkšnys skaistalų, brūkšnys highlighterio... O tada imi ir viską sulieji į vieną tobulą visumą.

Pamačiusi, kad L'OREAL PARIS išleido stick foundation, apsidžiaugiau. Iki šiol buvau bandžiusi tik legendinę BOBBI BROWN pieštukinę pudrą (tik geriausi atsiminimai), o kadangi pastaruoju metu daugelį mano įprastų sausų priemonių (kontūravimą, skaistalus ir t.t.) pakeitė kreminės ar pieštukinės, maniau, kad naujieji L'OREAL PARIS pieštukai bus puikus kolekcijos papildymas.



Prieš gaunant PR siuntinį turėjau nurodyti savo odos toną ir rūpesčius (šitas labiau dėl makiažo bazių) ir gavau dviejų šviesių atspalvių pieštukus: 100 ir 130. Galvojau, kad gausiu vieną šviesų, vieną tamsų - kontūravimui, o čia labiau tiesiog makiažo pagrindo variantas. Tačiau galima kontūruoti net ir vos vos tamsesniais nei reikalingas pudros atspalvis tonais - šį variantą ir pabandžiau.


Pirmas šios priemonės įspūdis - OMG: tobulai sklaidosi, gerai maskuoja, suteikia odai švelnų aksominį efektą ir tobulai slysta paviršiumi. Deja, ši priemonė VISIŠKAI nedraugauja su mišria ar riebia oda: net užfiksavus ją biriomis priemonės, viskas nuo T zonos po pusės dienos nuslydo (mano sausesniems skruostams priemonė puikiai tiko). Pati priemonė - iš ilgai išliekančių priemonių linijos Infaillable, bet man ji buvo tiesiog per riebi, neprikibo prie odos (net naudojant kartu su naujosiomis kartu naudoti skirtomis makiažo bazėmis).

Tai verdiktas - sausiaodėms (TIKRAI SAUSIAODĖMS, o ne "žiemą nuo šalčio skruostai pašerpetojo") tokia priemonė - verta pabandymo. Ir jei Jūsų skruostai sausi, ji puikiai tiks jiems kontūruoti, tik pasirinkite tinkamą atspalvį. Nors man ši priemonė ne itin tiko, žinau, kad ją tikrai naudosiu fotosesijoms, kai reikia tos "šlapios sveikos odos efekto".


(nuo viršaus) Poras dailinanti bazė (prieš ir po sklaidymo), švytėjimo suteikianti bazė, formuojamieji pieštukai (100 ir 130 atspalviai)

Vos tik PR siuntiniai pasiekė tinklaraštininkes, Insta Stories pamačiau visokių nuomonių apie naujasias bazes: vienoms priemonėms visiškai nepatiko, kitos nepamatė didelio efekto. Pagal mano odos rūpesčius kompanija man parinko poras dailinančią makiažo bazę bei švytėjimo suteikiančią makiažo bazę.




Paprastai poroms maskuoti skirtos bazės būna tirštos, permatomos, silikoninės, išlyginančios veido paviršių. Naujoji L'OREAL PARIS - gan minkšta, švelnaus rožinio atspalvio. Man ji labiau priminė tiesiog drėkinančią bazę, porų maskavimo nepastebėjau. Bet odai ji suteikia švelnią tekstūrą, rekomenduočiau ją toms, kurios mėgsta birias mineralines pudras - prie šios bazės jos gerai prikimba.



Pati keisčiausia iš naujųjų L'OREAL PARIS priemonių - švytėjimo suteikianti bazė. LABAI blizganti, LABAI riebi - ji man pasiteisino tik kaip intensyvus highlighteris (šiaip - puikus, labai gražiai žvilga), bet viso veido ja tikrai nedengčiau - nebent eičiau į teminį diskobolų vakarėlį. Bet jei kas ieško intensyvaus sidabrinio highlighterio, šita bazė puikiai tam tiks.













Komentarų nėra:

Rašyti komentarą