2018/02/06

MAYBELLINE NAUJIENOS: THE CITY KITS PALETĖ IR TOTAL TEMPTATION BLAKSTIENŲ TUŠASŠimtas metų! Atrodo, tiek laiko praleidau sirgdama. Daugiau nei savaitę mane labai netikėtai ir labai staigiai nukovė kažkoks keistas virusas. Bet po kurso antibiotikų ir priverstinio lovos režimo aš vėl galiu bent kažkiek veikti (dažytis dar negaliu, prie viruso gavau ir akių uždegimą :( , todėl labai gera proga traukti į dienos šviesą naujausius PR siuntinius ir kartu apžiūrėti, ką naujo siūlo gamintojai. Šįkart papasakosiu apie MAYBELLINE naujienas: The City Kits Pink Edge akių ir veido paletę bei Total Temptation blakstienų tušą.
Jei ne pirmą kartą lankotės mano bloge, tikrai žinot, kad domiuosi, ką gamina ir labai prabangias priemones siūlančios kompanijos, ir tos, kurių produkcija įperkama daugumai. MAYBELLINE - pastarosios kategorijos kompanija, kuri savo geru vardu didžiuojasi jau ne vieną dešimtmetį. Jei rengčiau grožio kompanijų apdovanojimus, MAYBELLINE būtų ta, kuri mažiausiai nuvilia pristatydama naujus blakstienų tušus. Manau, kad net jei MAYBELLINE nuspręstų sumažinti savo asortimentą tik iki blakstienų tušų, kompanija nepražūtų, nes jos tušai - visada laukiami ir grabstomi.

Prieš ir po. Vienas sluoksnis Total Temptation.

Pernai buvau ištikima ilginančiam ir riečiančiam Falsies tušui, o šįmet turiu naują favoritą iš MAYBELLINE - Total Temptation tušą. Tai - blakstienų apimtį didinantis ir tankinantis blakstienų tušas, kuris kvepia kokosais, turi klasikinį (ne guminį ar plastikinį) šepetėlį ir žada tankias bei švelnias blakstienas. Ką aš galiu pasakyti - dar vienas geras gaminys, MAYBELLINE! Kadangi man patinka didelės apimties blakstienos (paprastai tariant - kad matytųsi, jog jos padažytos, nemėgstu natūralaus efekto), o būtent tokį efektą šis tušas ir suteikia, naudoju jį reguliariai. Asmeniškai man užtenka vieno sluoksnio (antras šiek tiek apkrauna blakstienas).

Šis tušas jau spėjo atlaikyti lietaus, sniego ir renginių testą, išties nustebau, kad jis iš esmės kažkiek atsparus vandeniui (bent jau man taip pasirodė, nes vakare jį nuvalyti reikia šiek tiek pasistengti): ėjau per pūgą, galvojau, kad nuverkiau visą tušą, pasirodo - vos vos pabyrėjo į akių kampučius. Ir kai sakau pūgą, turiu galvoj PŪGĄ.


Deja, tiek daug gražių žodžių apie naująją paletę pasakyti negaliu. Joje - 8 atspalviai akims ir 2 veidui (skaistalai ir highlighteris). Pradėsiu nuo gerų dalykų: blizgūs atspalviai akims - puikūs! Gera pigmentacija, tolygiai dengiasi ir tobulai žėri. O štai matiniai... Pigmentacijos pritrūko, daug byrėjimo  (miltų efektas), nelabai tolygiai tepasi, nors atspalviai - labai gražūs ir madingi.

Blizgūs akių atspalviai (kairėje viršuj) ak, kokie puikūs, o likusieji - ne tokie.

Skaistalų spalva - puiki, bet man pritrūko pigmentacijos, o highlighterio gali ir nebūt: labai sausas, didelės blizgios dalelės ir atspalvis - rausvas. Paletėje taip pat nėra veidrodėlio ir šepetėlio. Iš tikrųjų tai labai budget friendly gaminys: už 15,99 Eur gauni 10 atspalvių ir trijų tipų priemones, kai tuo tarpu vien Total Temptation tušas kainuoja 11,99 Eur. Tai čia tokie suvalkietės paskaičiavimai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą