2018/02/13

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LOVE YOU SO MOCHI KOLEKCIJA
Kalbant apie grožio pasaulio naujienas, mane tikrai sudėtinga nustebinti. Kai metai po metų susiduri su naujomis grožio kolekcijomis, technologijomis, patobulintomis sudėtimis, įžymybių vardinėmis priemonėmis, tas "oho" momentas aplanko itin retai. Tuo labiau tikrai nesu aklai pavaldi tendencijoms ir vien tai, kad priemonė atitinka visus paskutinio mados klyksmo standartus, negarantuoja gerų mano atsiliepimų ar rekomendacijų. Bet kol dar galutinai nepasirodžiau kaip priekabi bambeklė, turiu pasakyti, kad yra prekių ženklų, kurių naujienų visad laukiu nekantrumu ir net iki atkeliaujant PR siuntiniams seku užsienio naujienų puslapius, kad sužinočiau, ką gi naujo siūlys mano favoritai.


NYX PROFESSIONAL MAKEUP - prekės ženklas, turintis mano širdy savo saugų kampelį. Daugybė šio gamintojo priemonių nuolat "gyvena" tiek mano asmeniniame, tiek ir klientams skirtos kosmetikos lagamine. Reikia neįprastos spalvos ar tekstūros - NYX PROFESSIONAL MAKEUP tikrai ją turės. O naujausią kolekciją Lietuvoje NYX PROFESSIONAL MAKEUP pristatė su trenksmu (tikriausiai pamenat mano Insta Stories iš trankaus rožinio vakarėlio, į kurį ėjau net ir turėdama temperatūros). Love You So Mochi - kolekcija, įkvėpta japoniško saldumyno Mochi, jis šiek tiek savo išvaizda primena zefyrą. Akių šešėlių ir highlighterių paletės tekstūra - minkšta kaip Mochi, nenuostabu, kad šią priemonę tiesiog norisi liesti ir tepti pirštais. Kartu renginyje buvo pristatyti ir naujieji pudros tekstūros Powder Puff dažai.
Naujojoje kolekcijoje - dviejų variantų akių šešėlių paletės ir taip pat dviejų variantų highlighterių paletės. Pradėsiu nuo akių paletės, nes tai - priemonė, palikusi man didžiausią įspūdį.Tai gi, dešimties spalvų paletėje - vienas matinis tonas ir devyni žvilgantys, metaliniai atspalviai. Visas jų grožis atsiskleidžia tepant pirštais (šepetėlis "pakabina" gerokai mažiau pigmento), todėl ši paletė - ideali priemonė žvilgiems akcentams ant voko vidurio paryškinti. Ir geriausiai paletės spalvos atrodo tepamos tiesiai ant šlapios šešėlių bazės, nes jų tekstūra kiek sausoka sluoksniavimui, man jos gražiausios (ir ilgiausiai laikosi ant voko) grynos.

Makiažas naudojant akių ir highlighterių paletes bei Powder Puff (Cool Intentions) lūpų dažus. Akių paletė idealiai tinka "halo" makiažams, kai akies centras - pats šviesiausias.Viena paletė (mano turima Sleek And Chic) - "ramių" tonų (vario, auksinė, rožinė, prigesinta violetinė ir t.t.), o štai kitas variantas - Electric Pastels - ryškių neoninių atspalvių. Abiejų palečių pigmentacija - be priekaištų, todėl Jūsų skonio reikalas, kurias spalvas rinktis.


Ryškioji Electric Pastels paletė

Žinoma, tai - ne ta tradicinė šešėlių paletė, kurią naudosite kiekvieną dieną (nebent Jūsų skiriamasis bruožas - išraiškingi makiažai, tuomet go for it!), tačiau turint ją pagyvinsit bet kurį puošnesnį makiažą. Tuo labiau, kad šios spalvos puikiai atrodo ir naudojamos po vieną, todėl tikrai nereikės žiūrėti sudėtingos YouTube makiažo pamokos ir galvoti, ką čia kaip tepti.Kiek mažiau patikęs produktas - highlighterių paletė. Bet pats produktas čia niekuo dėtas: aš tiesiog nemėgstu duochrominių (kai priemonė turi kitokį spindėjimo toną) highlighterių. Esu senamadiška ir highlighterį naudoju suteikti odos spindesio efektą, o jis natūraliausiai atrodo būdamas vieno tono. Tačiau Instagram lūžta nuo neįtikėtinų makiažų, kur duochrominiai highlighteriai atrodo puikiai, todėl vėl gi - makiažas yra skonio reikalas ir vienintelis žmogus, galintis pasakyti, gražu tai ar ne, esate Jūs. 

Highlighterio paletės - dviejų variantų. Mano turima - šaltų tonų Arcade Glam, šiltų tonų - Lit Life. Kiekviena spalva paletėje turi savą spindesio toną: šampaninė spindi rusvai, rožinė - žalsvai/gelsvai, balta - mėlynai. Jeigu norėčiau naudoti ją kaip highlighterį, tuomet šepetėlį sudrėkinčiau makiažo fiksatoriumi, nes kitaip ant šepetėlio patenka gan mažai pigmento. Pigmentacija, net ir tepant pirštu - ne tokia intensyvi kaip šešėlių, bet man ši paletė labiausiai patinka būtent akims: naudoju ją vidiniam akies kampui ryškinti arba kaip lengvą šešėlių akcentą. Ir paskutinė naujovė - Powder Puff lūpų dažai. PAGALIAU man nebereikia kelis kartus nuspausti popierine servetėle lūpdažio, kad išgaučiau tint efektą: šita priemonė suteikia pudros efektą, bet nedžiovina lūpų ir nesukuria sausos plėvelės. Aplikatorius, nors man kiek ir didokas, bet idealiai sklaido priemonę, galima juo sukurti ir ombre lūpų efektą. Kadangi priemonės tekstūra sausa, ji ilgiau išlieka, mažiau nusivalgo, ją galima dengti itin plonu sluoksniu. 

Spindinčios akys ir pudrinės lūpos - vienas mėgstamiausių mano įvaizdžių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą