2018/03/02

GUERLAIN VIZAŽISTO SEBASTIEN POIRIER PATARIMAI

Selfis su Sebastianu po trumpo interviu. Laiminga, nes gavau komplimentų savo makiažui!

Dalyvavimas grožio naujienų pristatymuose - mano darbo dalis. Negaliu nė minutei atsitraukti nuo grožio pasaulio pulso, kitaip pražiopsosiu kokią naują tendenciją ar priemonę, kurios laukia must have ateitis. Gavusi kvietimą susipažinti su naujausiu GUERLAIN kvapu ir makiažo naujienomis iškart apsidžiaugiau: naujas kosmetikos priemones  pristatys pasaulinį pripažinimą pelnęs vizažistas Sebastien Poirier iš Prancūzijos.

Žinoma, dar prieš renginį pagooglinau, kas tai per meistras, ir pamačiusi, kaip tobulai jis paruošia odą, renginio laukiau su nekantrumu: vienas mėgstamiausių dalykų man - tardyti grožio meistrus ir gauti geriausius jų patarimus. Renginio metu galėjau kamantinėti Sebastieną, kiek tik širdis geidė (ačiū "Kristiana" atstovams už šią galimybę!), ir viską, ką jis man papasakojo, surašysiu Jums. Ir patikėkit, jis tikrai turėjo, kuo pasidalinti!


Pirmoji renginio žvaigždė - naujasis Mon Guerlain Florale kvapas, kurio veidu tapo Angelina Jolie. Tai aromatas, atspindintis šiandieninį moteriškumą: tai stipri, jausminga ir laisva moteris. Kvapas - labai gėlėtas ir saldus: jazminaičiai, levandos, bijūnai ir vanilė - vienas tų kvapų, kurie primena nerūpestingas atostogas. 

Kvepalus pristačiusi GUERLAIN atstovė papasakojo istoriją iš kvepalų reklamos kūrimo filmavimo aikštelės. Angelinos Jolie mama beveik nenaudojo kosmetikos, bet turėjo vieną GUERLAIN pudrą, kurios kvapas jai ypač patiko, o Angelinai tas kvapas amžinai primins vaikystę. Deja, ji neprisiminė, kokia tiksliai tai buvo pudra. GUERLAIN komanda surinko visas jos apibūdinimą atitinkančias seniau gamintas pudras ir atnešė jas į filmavimo aikštelę Angelinai. Angelina iškart atpažino baltą pudros dėžutę ir gavo ją dovanų. Kažkur skaičiau, kad kvapas - pojūtis, sukeliantis stipriausius prisiminimus!
Po kvepalų pristatymo sekė makiažo tendencijos. Pasižymėjau jas kelias:


Sport nude - tobulai švytinti oda, nude tonai, sveikai atrodantis veidas. Lūpų dažai - vos pastebimi, lip tint tipo.
Lineris - patys įvairiausi jo variantai, tiek klasikinis, tiek grafinis.
Plastikinė oda - žvilganti, tobulai atpindinti šviesą, meistriškas porų maskavimas.

Sebastienas taip pat parodė dieninio makiažo variantą, naudodamas legendinį GUERLAIN bronzerį Terracotta ir mažiau intensyvią jo versiją Terracotta Light. Terracota - viena geriausiai žinomų GUERLAIN priemonių. Ją meistras naudojo kontūravimui, kaip skaistalus ir kaip akių šešėlius. Tai - puikus pavyzdys, kaip išlaikyti makiažo įvaizdžio harmoniją: naudokite giminingus atspalvius.

Terracotta Light bronzantas
Po renginio gavusi galimybę asmeniškai pabendrauti su Sebastianu klausinėjau jo visko, kas man aktualu: apie odos paruošimą, tendencijas ir kodėl jis nenaudoja Beauty Blenderio. Pasirodo, jis ne tik makiažo, bet ir plaukų meistras: plaukų stilistu jis dirba jau 30 metų, makiažu susidomėjo prieš 18 m.

Viena dažniausių makiažo mįslių - ką daryti, kad maskuoklis nesubėgtų į raukšteles? Sebastianas pataria pasiruošimą maskuokliui pradėti jau iš vakaro: gausiai patepti paakius kremu, kad per naktį jie įgautų drėgmės ir ryte kremo reikės mažiau. Atminkite: kuo mažiau priemonių ant odos (įskaitant ir veido priežiūros priemonę), tuo mažiau galimybių joms subėgti į raukšeles.

Būtinai naudokite korektorių, kuris neutralizuos patamsėjimus po akimis. Rinkitės persikinio atspalvio priemonę ir tik tada naudokite maskuoklį. Sebastianas paakiams nenaudoja šepetėlių, nes tiki, kad maskuokį užfiksuoti reikia sausą pudrą įspaudžiant į odą minkšta aksomine kempinėle (puff), nes šepetėliai priemonę sklaido odos paviršiuje. Makiažo meistras taip pat renkasi presuotą, o ne birią pudrą paakiams ir niekada nenaudoja Beauty Blenderio, nes yra įsitikinęs, kad šepetėlius lengviau plauti, o kempinėlėse dažnai kaupiasi bakterijos.

Rodymamas makiažą, atliekamą modeliui, Sebastianas Terracota bronzantą naudojo veido kontūravimui - ar nereikėtų rinktis šalto kontūravimo atspalvio. Pasak jo - tai skonio reikalas. Matiniu bronzeriu verta kontūruoti fotosesijose, kur blyksčių šviesa - intensyvi. Šalti atspalviai tokiose situacijose gali tapti pilkais ir sendinti veidą. 

Apie dažniausiai naudojamą makiažo priemonę, blakstienų tušą, išgirdau kiek netikėtą patarimą: Sebastianas pataria vengti dabar itin populiaraus ryškių blakstienų įvaizdžio ir priemonės intensyvumą koncentruoti išoriniuose akių kampučiuose. 


Antakiai - amžina diskusijų tema makiažo pasaulyje. Dar neseniai galiojo taisyklė "kuo vešliau, tuo geriau", bet dabar antakiai sugrįžo prie natūralumo - kiek davė gamta, tiek ir užtenka, tereikia atrasti sau tinkančią jų ryškinimo priemonę. Sebastianas dažniausiai naudoja antakių šešėlius, o ne pieštuką, nes jam patinka minkštas natūralus šešėlių suteikiamas efektas.


Labai įdomi man buvo jo mintis, kad antakiai - tai akių šukuosena: ar mes norim, kad šukuosena būtų labiau akį traukianti nei bendras vaizdas? Tai reikėtų atsiminti darant makiažą ir pasirinkti atitinkamą "šukuoseną", kuri derėtų, o ne užgožtų. Jokių aštrių linijų! 


Beje, makiažo meistras pakomentavo ir mano makiažą. Jo komentaras man - didžiausias komplimentas: "Kas man patinka tavo įvaizdyje, yra tai, kad akivaizdu, jog žinai, kada sustoti".   Taip pat Sebastianas patarė aklai nesekti tendencijomis, rinktis tai, kas išties patinka, nes kitaip tiesiog jausitės nejaukiai, ne savame kailyje. Dažykitės taip, kad žiūrėdamos į veidrodį negalvotumėt, kad atrodot lyg kažkas kitas, bet tiesiog atrodote puikiai.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą