2018/04/29

NAUJI PLAUKAI, NAUJAS MEISTRAS, BOTOHAIR, TREATWELL IR KITI REIKALAI

Plaukai kaip iš reklamos!


Žinot tą garsiąją Coco Chanel frazę "A woman who cuts her hair is about to change her life"? Ponia Chanel netikėti neina: tiesa, mano atveju didysis gyvenimo pokytis buvo ne plaukų ilgis, o spalva. Jau beveik mėnesį gyvenu rožinių plaukų gyvenimą ir nuolat savęs klausiu, o kodėl to nepadariau anksčiau?!

Prireikė mėnesio, kad pagaliau prisėsčiau apie naujus rožinius plaukus parašyti, bet geriau vėliau nei niekad, tiesa? Tuo labiau, kad dabar galiu papasakot ne tik apie naująją spalvą, bet ir BotoHair procedūrą, kuri prikėlė mano visko mačiusius plaukus naujam gyvenimui.

Jeigu sekat mano socialinių tinklų paskyras, o labiausiai - Instagram (ten aš - @vytautez, spauskit aktyvią nuorodą ir draugausim), tikrai viską žinot apie mano naujausius plaukų vojažus. Atrodo, kai jau nusidažiau plaukus, tai atsivėrė Visatos kanalai: tiek daug komplimentų dėl plaukų nesu gavusi tikriausiai per visą gyvenimą!

O viskas prasidėjo nuo... programėlės Treatwell (yra ir www versija). Jeigu Jūsų telefone jos nėra, labai rekomenduoju ją parsisiųsti: daugiau nereikės skambinti į grožio salonus teiraujantis, ar galės kas apkirpti, nudažyti ar padaryti manikiūrą - Treatwell leidžia išsirinkti norimą paslaugą, saloną, meistrą ir iškart parodo laisvas vietas - iškart ir užsiregistruoji, kai kurie salonai leidžia ir apmokėti paslaugą iš anksto. Tada dar dieną prieš gauni priminimą apie savo vizitą - tiesiog labai patogu, nes bent jau aš labai nemėgstu niekur skambint, visus reikalus tvarkau online.

Treatwell pakvietė mane išsirinkti norimą grožio procedūrą išbandyti viską pačiai, tai ta proga nusprendžiau pagaliau nusidažyti plaukus išsvajota rožine spalva. Vis pasvajodavau apie ją (sakydama "pasvajodavau" turiu galvoj tai, kad susikūriau Pinteresto lentą su rožinių plaukų pavyzdžiais...), bet niekada net vienadienių nuplaunamų dažų nesu bandžiusi. Kodėl? Vat ir neturiu atsakymo :D Life happens!

Mano rožinių plaukų svajonę išpildė mano kolega Edvardas iš UFF salono (jį rasit FB Edvardas Hairstyle ir Instagram @edvardas_kul): užsirašiau vizitui pas jį tiesiog telefonu - ir jokio skambinimo, teiravimosi apie laisvas vietas ir prašymo "kaip nors" priimti - matai, kada yra vietos, spaudi rezervuoji ir lauki kirpyklos dienos!Dusty Rosegold Pink - mano pavasario spalva 


Edvardas - mano šių metų atradimas. Jis plaukų stilistu dirba jau 14 m. ir, galima sakyt, jis paneigė beveik viską, ką iki šiol maniau žinanti apie plaukus. Todėl kiekvienas mūsų susitikimas - proga man išmokti kažką naujo. Tuo labiau, kad jis išsamiai viską papasakoja, parodo, kaip šukuotis namie, ką ir kaip naudoti, kad visais kirpykloje jo sukurtais gėriais galėčiau džiaugtis ir šiaip kiekvieną dieną. Kol kas mano plaukų projektas - pabūsiu rožinė per vasarą, o paskui laukia dar didesni pokyčiai. Stay tuned!

Gyvenu dabar geriausią savo plaukų gyvenimą: su išsvajota rožine spalva, o kadangi dažnai kartu su Edvardu dirbame, tai jis mane visiems mano renginiams, fotosesijoms ir t.t. ištiesina taip, kad sušukavimas man laiko iki kito plovimo. Prie gero greit priprantama!

Darbo kartu su savo plaukų meistru privalumas - vaikštau sušukuota kaip ponia. Akimirka iš fotosesijos su Edvardu ir fotografe Gintare (Nerijus&Gintarė), kurios rezultatais nekantrauju pasidalinti!


Tiesa, iš pradžių mano rožinė spalva gan greitai nusiplovė (po ilgalaikio galų balinimo pažeisti plaukai tiesiog nelaikė pigmento - nenustebkit, jei ir Jūsų balinimai spalvų nelaikys), todėl mano naujasis plaukų meistras pasiūlė išbandyti man iki tol negirdėtą BotoHair procedūrą (nors aš buvau pasiryžus kirpt visus išsišakojimus tiek, kiek reikės, bet neprireikė). Po BotoHair plaukai atrodo vizualiai atgaivinti, o oficialus aprašas skamba taip:


INOAR kompanija sukūrė unikalią formulę, kuri atkartoja botulino toksino injekcijų rezultatus. Priemonė BotoHAIR užpildo plauką ir suformuoja apsauginį sluoksnį. Ši novatoriška formulė susideda iš baltymų ir blizgesio suteikiančių veikliųjų medžiagų, kurios suteikia prabangų švytėjimą ir paverčia plaukus šilkiniais, sveikais bei elastingais. BotoHAIR sumažina plaukų pūtimąsi, suteikia plaukams glotnumo jau po pirmosios procedūros. BotoHair procedūra atliekama salone.

Mano plaukai praėjus parai po BotoHair. VEIDRODIS!


Jei susigundysit prikelti savo plaukus naujam BotoHair gyvenimui, nusiteikit salone praleisti kelias valandas. Tačiau efektas tikrai vertas viso laiko ir pastangų: plaukai iš karto pasidaro lygūs, sunkūs, atspindi šviesą, yra švelnūs ir t.t. Ir kadangi šiuo metu esu tobulai tiesių plaukų gerbėja, labai džiaugiuosi, kad po BotoHair mano plaukai išplauti namų sąlygomis ir išdžiovinti toli gražu ne profesionaliu džiovintuvu ir ne profesionaliomis (mano) rankomis atrodo kaip ištiesinti. Ir dar - procedūra lyg "užrakino" rožinę spalvą, ji beveik nesiplauna - tikras išsigelbėjimas! BotoHair efektas laikosi apie 2 mėnesius, informuosiu, kiek man laikys. Ir neabejoju, kad registruosiuosi naujai šio stebuklo dozei... 


Iki BotoHair mano plaukai labai pūtėsi, vėlėsi (vėl gi - balinimo pasėkmės), todėl naudojau viską, kas bent kiek sumažina šiaušimąsi. Bet po procedūros plaukai ir plaunant išlieka slidūs, todėl belieka šitą efektą palaikyti. Šiuo metu išbandinėju naują ir pristatymo renginio metu specialiai mano plaukams parinktą SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BC Bonacure Peptide Repair Rescue liniją, kurioje - švelniai plaunantis micelinis šampūnas, micelinis kondicionierius, nuo karščio saugantis serumas, ir micelinis plaunantis kondicionierius. O štai kaukę man parinko iš Keratin Smooth Perfect linijos - blizgesiui, lygumui ir veidrodiniam efektui palaikyti. Pranešiu, kaip patiko!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą