2018/05/17

LUXURY GROŽIO DĖŽUTĖ IŠ TOPBEAUTY.LT

Vienoje dėžutėje - 10 skirtingų priemonių


Kažkada žiūrėjau tokį juokingą serialą "Parks and Recreation", kuriame, pamenu, buvo serija apie tai, kaip du veikėjai nusprendė save palepinti ir pasidarė "Treat Yo Self" dieną. Jos metu buvo galima viskas: nauji drabužiai, restoranai, SPA ir t.t., - juk kas geriau nei tu pats žinai, kas tau yra tikras pasilepinimas? Tai va taip iš toli pradedu pasakot apie grožio dėžutes, kurios, mano nuomone, yra dovana sau nuo paties savęs. Užsakant susimoki, o kai atkeliauja, atrodo, kad Kalėdos!
Jeigu pirmą kartą girdite terminą "grožio dėžutė" - tai grožio priemonių prenumeratos paslauga. Grožio dėžučių būna visokių: odos priežiūros, plaukų priežiūros, kosmetikos ir t.t. Esmė - niekada nežinai, ką tiksliai gausi. Vieni paslaugos tiekėjai atskleidžia, kokių prekės ženklų priemonių galima laukti dėžutėje, kiti leidžia dalį jų pasirinkti ar tiesiog nurodyti savo pageidavimus ir poreikius.


Mano gyvenime yra buvę visokiausių grožio dėžučių, tačiau nė vienos jų ištikima prenumeratore netapau. Nors kasdien tenka susidurti su daugybe naujų grožio pasaulio priemonių, tačiau, pastebėjau, kad jei jau man kažkas patinka, tai ir naudosiu tą priemonę į naujienas nesidairydama.

Tai taip ir kovoja many dvi jėgos: ištikimoji ir žingeidžioji, norinti vis ką nors naują atrasti. Todėl kai iš topbeauty.lt atkeliavo jų naujausioji grožio dėžutė (pasirinkau LUXURY variantą), nugalėjo žingeidžioji, žinoma. Iškart pasakau - dar nespėjau visų priemonių išbandyti, tačiau noriu papasakoti apie pačią grožio dėžutę.

Iš esmės grožio dėžutės yra gan neskausmingas būdas patenkinti norą prisipirkti vis naujų grožio priemonių. Pirmiausia (į jus kreipiasi suvalkietė) tai - būdas sutaupyti. Perkant priemones atskirai, o ne kartu dėžutėje, išleistumėt kartais ir kelis kartus didesnę sumą (mano dėžutės atveju: LUXURY kainuoja 59 Eur, tačiau viduje esančių priemonių suma - 135 Eur). Viduje rasit 10 grožio priemonių (nuo veido priežiūros iki kosmetikos ir priemonių plaukams), tai vienos priemonės suma išeina 5,9 Eur. Daugiau komentuoti tikriausiai ir nebereikia :)

Ką radau grožio dėžutėje:

1. Švedų kompanijos E+46 šampūną (drėkinantį) ir 2. kondicionierių (suteikiantį apimties) - abi priemonės full size. 

3. KERASTASE švelniai plaunantį šampūna Aura Bonanica (travel size) ir 4. intensyviai drėkinantį tos pačios AURA BOTANICA linijos kondicionierių.

5. BELLAPIERRE maskuoklių ir korektorių paletę (full size)

6. ST.MORIZ savaiminio įdegio dulksną.

7. THE BALM Meet Matt(e) Hughes matinius lūpų dažus (travel size, spalva Adoring)

8. KOCOSTAR lakštinę drėkinančią kaukę su pomidorais

9. MAKE UP ERASER makiažo valymo servetėlę

10. MILANO BRUSH Special Edition by Daina plaukų šepetį su natūraliais ir nailoniais šereliais.

Susipažinkit, mano naujas mylimiausias šepetys.


Kaip matot, priemonės - labai įvairios, taip pat gaunate ir du daugkartinio naudojimo įrankius - makiažo valymo servetėlę ir šepetį. Būtent šis Milano Brush šepetys ir buvo pati pirmoji mano išbandyta priemonė, atkeliavusi grožio dėžutėje. Ir ką Jūs manot: aš, šimtą metų ištikima Tangle Teezeriui, visiškai persinešiau prie Milano Brush. Retai žarstau pagyras palyginus trumpai naudojamoms priemonėms, bet šis šepetys yra puikus: galima šukuoti ir šlapius, ir sausus plaukus, galima jį naudojant plaukus ir džiovinti (man dabar siekiančiai kasdieninio plaukų tiesumo ir glotnumo tai - itin svarbu), jis - didelis (žinot, kaip tikras princesės šepetys...). Vien šepetys perkant atskirai kainuoja 18 Eur, todėl tikrai nustebau jį radus grožio dėžutėje.


Ką dar norėčiau išskirti - tai The Balm lūpų dažus. Jei mėgstate vietoj šimto "maždaug" lūpdažių turėti tą vieną vienintelį tobulą, būtinai apžiūrėkit Meet Matt(e) Hughes linijos atspalvius. Tai vieni mano mėgstamiausių matinių lūpų dažų, nes jie dengiasi labai plonu (bet visiškai uždažančiu) sluoksniu, nesausina lūpų, yra matiniai ir labai ilgai išlieka. Žinau, kad kiekvienoje grožio dėžutėje rasit skirtingą atspalvį, o jei jis patiks, pabaigus galima įsigyti ir pilno dydžio pakuotę.

MAKE UP ERASER servetėlę esu bandžius ankščiau: išties, kaip ir daža etiketė, makiažą ji pašalina tikrai tik su vandeniu ir švelniai, nedraskant odos. Tačiau vienas minusas - šią servetėlę reikia po kiekvieno panaudojimo išplauti ir išdžiovinti - reikės išbandyt, kiek realu kasdien ją naudoti turint tik vieną servetėlę.

Visos kitos priemonės laukia savo eilės, o labiausiai - savaiminio įdegio dulksna, nes ST.MORIZ greito įdegio putos pernai išgelbėjo mano už sniegą baltesnes kojas!


Ir pabaigai - www.topbeauty.lt puslapyje yra ir pigesnė SPRING dėžutė, ji kainuoja 33 Eur. Bet joje nėra Milano Brush šepečio... :)


LUXURY dėžutę rasit čia.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą